Raiffeisenbank účet | Hyperfinance.cz

CHYTRÝ účet – účet od Raiffeisenbank

CHYTRÝ účet poskytuje Raiffeisenbank, která jako první na českém trhu nabízí možnost přečerpat účet až o 1 000 Kč bez jakýchkoliv poplatků. K tomu okamžité platby, u nichž dochází k převodu mezi bankami v řádu vteřin, a to i v noci nebo o víkendech. Vedení i založení tohoto účtu je zdarma a samozřejmostí je vyřídit vše online z pohodlí domova – včetně všech služeb, které si můžete obsluhovat v mobilní nebo desktopové aplikaci. 

Platby jsou zajištěny RB klíčem pro jejich maximální bezpečnost. Všechny výběry z bankomatů v ČR i v zahraničí jsou bez poplatku. Příjemným bonusem je sleva 1 % z úrokové sazby při sjednání nové hypotéky. K účtu je vydávána bezkontaktní platební karta MasterCard STANDARD, ale i kreditní karta EASY, s níž lze využívat atraktivní slevy v rámci programu PREMIUM RB CLUB.

Časté otázky

Co potřebuji k online založení Chytrého účtu, aby bylo platné?

CHYTRÝ účet od Raiffeisenbank můžete snadno založit online pomocí vyplnění formuláře, na který budete přesměrováni po kliknutí na tlačítko „Chci založit účet“. K úspěšnému dokončení procesu bude banka vyžadovat:

  • Český občanský průkaz
  • Řidičský průkaz nebo cestovní pas jako druhý doklad totožnosti
  • Účet v jiné české bance vedený na vaše jméno, abyste mohli provést první aktivační platbu
  • Mobilní telefon s fotoaparátem a připojením k internetu pro nafocení vašich dokladů

 

 

Opravdu jsou všechny výběry z bankomatu a úplně všude na světě zdarma?

Ano, opravdu to tak je, nezáleží dokonce ani na počtu výběrů. Můžete vybírat třeba denně, když budete potřebovat.

Jak se potvrzují platby v bankovnictví?

K potvrzení platby můžete v případě mobilního bankovnictví využit biometrii, tedy otisk prstu nebo FaceID. U internetového bankovnictví v počítači vám pro potvrzení platby dorazí RB klíč do vašeho mobilu. 

I kreditní karta je u tohoto účtu vedena zdarma?

Ano, k CHYTRÉMU účtu je zdarma jak vydání a vedení platební karty zdarma, tak karty kreditní. V případě platební karty jde o MasterCard STANDARD. Kreditní kartou je zde zdarma varianta EASY, ale přiobjednat lze i pokročilejší (ale placené) varianty. I varianta EASY nabídne slevy v rámci programu PREMIUM RB CLUB.

Zaujala mě nabídka přečerpání do 1000 Kč zdarma – jak dlouho bude trvat?

Raiffeisenbank zavedla možnost bezplatného přečerpání do 1000 Kč jako novou službu, kterou zařadila do stálé nabídky. Nejedná se o časově omezenou akci. 

O společnosti Raiffeisenbank a.s.

Raiffeisenbank a.s.

Raiffeisenbank a. s. působí na českém trhu od roku 1993. Za dvacet let své existence se z banky se dvěma pobočkami vypracovala v pátou největší banku v České republice. Raiffeisenbank poskytuje široké spektrum bankovních služeb. Věnuje se soukromým osobám podnikatelům i korporacím. Banka se Vám bude věnovat jak v otázce založení účtu, tak i v otázce půjčky, hypotéky či investování.

Více informací