Trinity Bank - Účet Dobrý klient | Hyperfinance.cz

Výhody

icon

úročení vkladů tradičně patří k nejvyšším na trhu

icon

bez poplatků za zřízení, vedení i za transakce v ČR a EHP (EUR)

icon

peníze kdykoliv k dispozici, účet je bez výpovědní lhůt

icon

bez nutnosti využívat jiných služeb Trinity Bank

icon

plnohodnotné online bankovnictví

icon

lze založit kompletně online

Nevýhody

icon

Zatím chybí platební karta

icon

nelze využít okamžitou platbu, jen platbu expresní

Trinity Bank Účet Dobrý klient

„Dobrý klient“ je prozatím časově neomezená akce Trinity Bank, kterou vyhlásila ke svému spořicímu účtu Výhoda+, a tím od prosince 2021 zavedla ve své nabídce další účet určený ke spoření. Účet Dobrý klient od Trinity Bank poskytuje jedno z nejvyšších úročení na trhu. Zároveň je účet bez výpovědní lhůty (peníze lze kdykoliv použít), bez poplatků za účet i transakce na něm, a také bez doplňkových podmínek.

Přestože jde o spořicí formu účtu, má plnohodnotné online bankovnictví a lze z něj realizovat jak transakce po celé ČR (zdarma), tak i euro platby (zdarma) a dokonce i mezinárodní peněžní operace (ty jsou zpoplatněny). Ve výčtu služeb chybí v podstatě jen platební karta a okamžité platby, které Trinity Bank zatím ještě neposkytuje. V případě nutnosti lze zadat platbu expresní, ale zde pozor na její cenu.

Účet Dobrý klient od Trinity Bank spojuje mnoho výhod do jednoho bankovního produktu. Lze jej mít zcela zdarma, a přitom se bude úročit vklad až do výše 500 000 Kč, která dlouhodobě patří k nejvyšším na českém bankovním trhu. Založení účtu je kompletně online a stačí k němu jen plnoletost a platný občanský průkaz. Dalším plusem může pro některé klienty být fakt, že Trinity Bank je bankou ryze českou, s historií přesahující čtvrtinu století.

 

Podmínky a doklady:

icon

Plnoletost

icon

Platný občanský průkaz

Jak si založit účet?

1

Klikněte na „Chci založit účet“

2

Vyplňte online žádost na stránkách banky, kam budete přesměrováni

3

Odešlete kopii občanského průkazu

4

Podepište smlouvu o spořicím účtu

Často kladené otázky

Spořicí účet Dobrý klient od Trinity Bank lze využívat jako samostatný produkt, není nutné jej vázat na další služby této banky. Takže odpověď zní: nikoliv, za účelem získání spořicího účtu tu běžný účet držet nemusíte.

Nikoliv, žádnou elektronickou identitu nepotřebujete, dokonce ani Bank ID. Podpis smlouvy o spořicím účtu probíhá běžnou online cestou, tedy s využitím telefonu a emailu. V každém případě se účet sjednává plně online z pohodlí domova.

Nikoliv, není to možné. Majitelem účtu smí být jen plnoletý člověk. Můžete jej ale založit na vaše jméno a na účtu spořit svým dětem.

Ano, i stávající klienti mohou získat vyšší úročení spořicího účtu v akci Dobrý klient. Ale týkat se bude pouze nových vkladů. Jak banka uvádí v podmínkách účtu Dobrý klient: „Akce je určena pro stávající i nové klienty (fyzické osoby), kteří si od 22. 12. 2021 zřídili nový účet Dobrý klient, a následně na tento účet realizovali tzv. nový vklad“.

Výběry z bankomatu zde možné nejsou, protože banka k němu zatím nevydává platební karty.

 

Účet Dobrý klient od Trinity Bank je univerzálním spořicím účtem, ke kterému banka poskytuje plnohodnotné online bankovnictví. Platby lze proto posílat jak na kterýkoliv účet v české bance, tak i do zahraničí. Realizovat můžete nejen evropské SEPA platby, ale i ty mezinárodní (do zemí mimo EU a EHP). 

Poskytovatel

Trinity Bank a.s.

Trinity Bank a.s.

Trinity Bank a.s.
Senovážné náměstí 1375/19,
Praha, Nové Město

Trinity Bank a.s.,
Senovážné náměstí 1375/19,
Praha, Nové Město