Hello Bank půjčka na cokoli | Hyperfinance.cz

Výhody

 • Férové jednání a individuální přístup
 • Možnost sjednat půjčku z pohodlí vašeho domova
 • Peníze na účtu do 24 hodin od podepsání smlouvy
 • Klienti Hello Bank vyřídí půjčku pouze na základě OP
 • Možnost vyřízení půjčky tzv. „na míru“
 • Nízký úrok začínající na 4,7 %
 • Bezúčelová půjčka na cokoli
 • Sjednání a vedení úvěru je zcela zdarma

O půjčce Hello Bank

Úvěr na cokoli od 20 000 Kč až po jeden milion prostřednictvím několika mála kliknutí. Pro odeslání žádosti stačí navolit konkrétní částku, vyplnit potřebné údaje a odeslat online formulář. Pokud jste již klienty Hello Bank, pak vám k vyřízení žádosti bude stačit pouze občanský průkaz. Půjčky jsou bezúčelové, takže není potřeba dokládat, jak s finančními prostředky naložíte. Mezi hlavní benefity patří zajímavý úrok, začínající na 4,7 % a rychlost připsání peněz na bankovní účet. Do 24 hodin od podpisu smlouvy již budete mít vypůjčené finance k dispozici. Mezi další výhody patří jistě férové jednání, individuální přístup i zázemí silné a stabilní společnosti.

Časté otázky

Kolik si můžu u Hello Bank půjčit?

Půjčky u společnosti Hello Bank se pohybují v rozmezí od 20 000 Kč až do 1 000 000 Kč. Navíc o jeden milion korun mohou žádat i noví klienti, nikoli jen ti stávající, jako to bývá u jiných společností.

Jak dlouhá je splatnost půjčky Hello Bank?

Splatnost půjčky Hello Bank se pohybuje v rozmezí 6 až 96 měsíců, přičemž dobu splácení lze jednoduše nastavit prostřednictvím online formuláře.

Je možno pojistit se proti neschopnosti půjčku splácet?

Ano, společnost Hello Bank nabízí možnost pojištění schopnosti úvěr splácet. Vyhnete se také nepříjemným komplikacím třeba v případě vleklé nemoci, která bude mít za následek výpadek příjmu anebo ztráty zaměstnání.

Reprezentativní příklad

Příklad splácení 200 000 Kč: délka splácení 80 měsíců, měsíční splátka úvěru 3 009 Kč, pevná roční úroková sazba 5,69 %, RPSN 5,76 %, celková částka splatná klientem 240 720 Kč, poplatek za uzavření smlouvy 0 Kč.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.

O společnosti Hello bank!

Hello bank!

Kontaktní informace

 • Karla Engliše 5 150 00 Praha 5
 • Telefon: 257 080 080
 • Oficiální web společnosti: hellobank.cz
Hello bank!, Karla Engliše 5, 150 00 Praha 5

Hello Bank je nový název společnosti Cetelem, která patří mezi nejvýznamnější poskytovatele úvěrů a konsolidací. V současnosti se může pochlubit více než 1 800 prodejními místy, která jsou rozeseta po celé České republice. Hello Bank zaměstnává více než 500 zaměstnanců, kteří jsou ochotni pomoci spotřebitelům s jakýmkoli požadavkem. Nová digitální banka na českém trhu má za cíl zjednodušit vztah mezi bankou a klientem a udělat ji co nejvíce přívětivější. Díky ní tak prakticky vše vyřídíte online z pohodlí vašeho domova bez toho, abyste museli na pobočku. Společnost je držitelem několika cen a významných certifikátů.