MaxBanka - spořicí účet | Hyperfinance.cz

Výhody

icon

Vedení účtu a všechny běžné transakce zdarma

icon

Úrok 4,5 % p.a. platí až do výše 500 000 Kč

icon

Výběry z bankomatů po celém světě ZDARMA

icon

Založení plně online

icon

Peníze kdykoliv k dispozici, bez výpovědní lhůty

icon

Plnohodnotné online bankovnictví

Spořicí účet od Max banky

Max banka nabízí svým klientům velmi výhodné úročení, a to jak na běžném účtu, tak zejména na účtu spořicím. To vše bez omezení maximální výše zůstatku. Peníze na Max banka Spořicím účtu se zhodnocují úrokovou sazbou 4,5 p.a. Velkou výhodou je online založení účtu, bez nutnosti navštěvovat pobočku nebo čekat na příjezd kurýra se smlouvami k podpisu.  K účtu se neváže žádná výpovědní lhůta, peníze jsou kdykoliv k dispozici.

Max banka se soustředí na kompletní online využitelnost jejích služeb. To ocení zejména klienti, kteří se na online přístup do banky spoléhají. Max banka je bankou bez kamenných poboček. Ale vzhledem k tomu, že ke soušástí finanční skupiny Creditas, lze podstatnou část nabízeného portfolia řešit na pobočkách Banky Creditas.

Podmínky a doklady:

icon

Trvalý pobyt v České republice

icon

Dva platné doklady totožnosti + výpis z bankovního účtu

Jak si založit účet?

1

Klikněte na „Chci založit účet“.

2

Budete přesměrováni na online formulář banky, kde vyplníte své osobní údaje, nahrajete fotografie dvou osobních dokladů a vložíte výpis z vašeho současného běžného účtu.

3

Banka vám založí běžný účet a na něj zašlete aktivační platbu 1 Kč.

4

Jakmile je účet aktivován, po vstupu do internetového bankovnictví klikněte na žádost o aktivaci spořicího účtu. Banka jej brzy aktivuje.

Často kladené otázky

Ano, je to nutné. Bez NEO účtu - běžného účtu od Max banky - není možné si spořicí účet založit.

Max banka neomezuje výši vkladu, na kterou se úročení vztahuje. Takže co budete na spořicím účtu mít, to vám banka zúročí plnou úrokovou saznou. Pásmové úročení zde není.

Rozhodně nemusíte. Smlouvu podepíšete pomocí ověřovacího kódu, který vám banka zašle ve formě SMS. Takže ani chytrý telefon nepotřebujete.

Max banka v současnosti nenabízí dětský spořicí účet. Založit Spořicí účet proto mohou jen lidé starší 18 let. Můžete ale dětem založit spoření na své jméno. Jen pozor, u Max banky můžete mít na jednu osobu pouze jeden spořicí účet.

Tato možnost bohužel neexistuje. Jakmile se potřebujete vybrat hotovost ze svého spořicího účtu, musíte nejdřív peníze v online bankovnictví převést na NEO účet. A teprve z NEO účtu je budete moci platební kartou z bankomatu vybrat.

Poskytovatel

Max banka a.s.

Max banka a.s.

Max banka a.s.
Na Strži 2097/6,
140 00 Praha 4

Max banka a.s.,
Na Strži 2097/6,
140 00 Praha 4