Banka CREDITAS a.s. - kontakt, kód banky, SWIFT (BIC) kód

Produkty společnosti

Creditas spořicí účet logo

Creditas spořicí účet

O společnosti

Původně největší česká záložna, od roku 2017 banka. Značka Creditas je na českém trhu již déle než 25 let. V chytrých technologiích a v přímém bankovnictví patří mezi lídry českého trhu. Důkazem toho je, že v lednu 2018 byla Banka Creditas první bankou na českém trhu, která zavedla otevřené bankovnictví, jinými slovy obsluhu bankovního účtu vedeného v jiné bance z internetového bankovnictví banky Creditas. Již je v otevřeném bankovnictví Creditas propojeno více než 20 českých a slovenských bank.

 

Více o společnosti

Prioritami je poskytování služeb platebního styku, poskytování hypotečních úvěrů, zhodnocování úspor a v neposlední řadě i nabídka investic. U firemního bankovnictví se pozornost soustředí zejména na financování českých společností, banka nabízí jedny z nejvýhodnějších devizových konverzí na trhu.

Prémioví klienti mohou získat jedinou platební kartu vyrobenou z pravého zlata, a tou je Mastercard Real Gold. Vedle bankovnictví působí investiční skupina Creditas, jíž je banka součástí, také v oblastech energetiky, developmentu, zdravotnictví a nájemního bydlení. Banka Creditas je pravidelným finalistou soutěže Finanční produkt roku. Banka vyvinula a umožňuje klientům používat na českém trhu nejúspěšnější multibankovní aplikaci Rechee.

 

Zásady společnosti

  • Nabídka technologicky vyspělých bankovních a investičních služeb
  • Bezpečné a kvalitní otevřené bankovnictví
  • Vstřícné financování českých podniků a podnikatelů
  • Kvalitní finanční poradenství
  • Průhledné podmínky a konkurenceschopné bankovní produkty
  • Okamžité platby