Neo účet | Hyperfinance.cz

NEO účet

NEO účet je relativní nováček na poli běžných účtů. Nabízí spořicí sazbu na běžném účtu – 0,5 %, a to bez omezení výše vkladu, dále výběry ze všech bankomatů zdarma. Všechny služby týkající se NEO účtu, ale i ostatní produkty Max Banky (spořicí účet, refinancování půjčky) jsou dostupné zcela online, bez nutnosti navštívit pobočku nebo čekat na kurýra. Na všechny vklady v Max bance se vztahuje garance pojištění vkladů, a to až do výše 100 000 eur (cca 2,4 mil. Kč).

Max banka je ryze českou bankou, je součástí finanční skupiny Creditas. Jedná se o sesterskou banku Banky Creditas. Vlastní pobočky sice nemá, ale pokud byste s účtem přece jen potřebovali poradit, vyhoví vám na pobočkách Banky Creditas. 

Časté otázky

Mohu si účet založit online?

Ano, účet lze založit plně online za pár minut. Stačí mít dva doklady a výpis ze starého účtu.

Je spořicí sazba omezena částkou?

Ne, částka není omezena, což je v Česku unikátní.

Platím něco za NEO?

Ne, NEO účet je zcela zdarma!

O společnosti Max banka a.s.

Max banka a.s.

MaxBanka je na českém trhu již od roku 1991, během těchto let se několikrát změnil vlastník i jméno banky. Po mnoho let (2014 - 2022)vystupovala pod obchodním jménem Expobank a CZ a.s. Na podzim roku 2022 byla Expobank koupena finanční skupinou Creditas. Stala se tak sesterskou bankou Banky Creditas. Z tohoto partnerství chtějí obě banky využít to nejlepší. Max banka cílí především na retailové zákazníky (běžné spotřebitele), kdežto sesterská Creditas si převzala firemní klientelu původní Expobank.

Více informací