Dětské úrazové pojištění | Hyperfinance.cz

Dětské úrazové pojištění

Předcházet úrazu je důležité, ale nejde uhlídat vše, kolem čeho se dítě mihne. Dětské úrazové pojištění neochrání vaše dítě před úrazem, ale zmírní Vaše nesnáze s úrazem spojené. Nahradí Vám ušlý příjem a dovolí Vám se plnohodnotně a celodenně postarat o dítě při rekonvalescenci. A nejen to, pojištěním svého dítěte myslíte na budoucnost, která může být krásná, ale sem tam se mohou vyskytnout i zdravotní problémy, které je třeba řešit a vyřešit.

Dnes ušetřilo již 87 klientů.Neváhejte a přidejte se k nim i Vy!

Mám zájem

Jaké možnosti pojištění můžete od pojišťoven očekávat?

Pojišťovna především vykrývá trvalé následky po úrazu dítěte. Vyplacené pojistné nevrátí zdraví dítěti, ale rozhodně přispěje ke klidnějšímu průběhu přijetí této skutečnosti. Dětské úrazové pojištění se zaměřuje i na dlouhodobou a krátkodobou rekonvalescenci, tedy na nutnost, kdy jeden z rodičů musí zůstat u dítěte a celodenně o ně pečovat. Do pojistné události lze zahrnout i chirurgický zákrok nebo hospitalizaci v nemocnici.

Při hledání nejlepšího dětského úrazového pojištění narazíte na nabídky, které se budou zdát neodolatelné. Přesto je vhodné si před podepsáním smlouvy pročíst všechny závazky, ke kterým se zavazuje pojišťovna a ke kterým se zavážete vy. Náš srovnávač vám pomůže nalézt skutečně seriózní nabídky.