Equa bank půjčka | Hyperfinance.cz

Minutová půjčka od Equa bank

S Equa bank půjčkou si půjčíte od 5 000 do 800 000, a to bez zbytečného papírování a dalších formalit, podmínkami půjčky jsou totiž pouze plnoletost a pravidelný příjem. Sami si nastavíte splátky, aby Vám nejvíce vyhovovaly, a splácení si můžete i pojistit, abyste měli jistotu, že se pro Vás půjčka nestane problémem ani ve finančně nepříznivé situaci. Peníze z půjčky můžete využít na cokoliv. K půjčce je zdarma její vedení i běžný účet – jestliže jej u banky dosud nemáte, bude zřízen zároveň se schválením půjčky. Zdarma máte též předčasné splacení a dokonce i snížení splátek a změnu splátkového kalendáře, když bude nutné půjčku splácet pomaleji.


Časté otázky

Opravdu je Minutová půjčka zcela bez poplatků?

Ano, Equa bank opravdu poskytuje svou Minutovou půjčku naprosto bez poplatků, a to nejen za sjednání a vedení, ale též za předčasné splacení. Velmi vstřícným krokem banky je dokonce možnost si zdarma sjednat změnu splátkového kalendáře, jakmile víte, že původní tempo splácení nebudete zvládat. Splátky můžete buď trvale snížit (a prodloužit tím dobu splácení), anebo je snížit jen přechodně. 

Kolik stojí pojištění schopnosti splácet u Minutové půjčky a jak se sjednává?

Sjednání pojištění schopnosti splácet probíhá zároveň s vyřizováním půjčky, potřeba k němu nejsou ani lékařské prohlídky ani zdravotní dotazníky, takže se vyhnete zdlouhavému papírování. Náklady na pojištění jsou měsíčně 0,15 % z celkové výše úvěru, což dělá navýšení o 1,8 % ročně celkové výše úvěru, platba za pojištění je pak součástí splátky půjčky.

Za jak dlouho budu mít peníze na účtu?

Minutová půjčka je vyřízena velmi rychle, opravdu v řádu minut. Peníze se ale dají čerpat až po podepsání smlouvy – a zde záleží na tom, jakým způsobem smlouvu podepíšete. V případě podpisu přímo na pobočce jsou na váš Equa bank účet převedeny peníze ihned. Přejete-li doručení smlouvy kurýrem, prostředky získáte nejpozději v průběhu několika dní. Banka na stránkách zdůrazňuje, že schválení vaší žádosti proběhne vždy on-line.

Mohou o Minutovou půjčku žádat i cizinci?

Ano, je to možné, ale vždy jen na pobočce banky.

Musím půjčku splácet z účtu Equa bank, nebo to půjde i z účtu u jiné banky?

Minutovou půjčku je nutné splácet z vašeho účtu u Equa bank i tehdy, když jste doposud nebyli klientem banka. Účet vám bude zřízen během sjednávání půjčky. Pokud máte domovský účet u jiné banky, nejprve si budete peníze převádět na nový účet Equa bank, teprve z něj pak budete splátku odesílat. 


Reprezentativní příklad

Výše půjčky 100 000 Kč na 60 měsíců při měsíční splátce 1 966 Kč, pevná úroková sazba 6,7 % p. a., RPSN 6,9 %. Celková částka splatná spotřebitelem 117 960 Kč.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.

O společnosti Equa bank a.s.

Equa bank a.s.

Equa bank již tradičně nabízí výhodnou kombinaci bezplatného bankovnictví, online obsluhy účtů i půjček a k tomu výhodných prémiových služeb. Od převzetí banky společností Raiffeisenbank a.s. (červenec 2021) rozšiřuje své portfolio o produkty poskytované původně jen v Raiffeisenbank.

Více informací