Výhody

 • Až 600 000 Kč
 • Půjčka bez ručitele
 • Nízký úrok od 5,70 % p.a.
 • Flexibilní nastavení splátek
 • Nízké RPSN od 5,90 %
 • Půjčka bez poplatků
 • Peníze na cokoliv
 • Možné pojištění půjčky
 • Snadné vyřízení půjčky online

Equa bank půjčka

S Equa bank půjčkou si půjčíte částku od 5 000 do 600 000 Kč, a to bez zbytečného papírování a dalších formalit. Sami si nastavíte splátky, aby Vám nejvíce vyhovovali, a půjčku si můžete i pojistit, abyste měli jistotu, že se pro Vás půjčka nestane problémem ani v případě, že byste se dostali do nepříjemné situace. Peníze z půjčky můžete využít na cokoliv. K půjčce máte zdarma její vedení i běžný účet (pokud ho u banky nemáte, bude Vám s půjčkou otevřený) a zdarma máte i případnou mimořádnou splátku.

Equa bank nabízí i možnost refinacování půjčky.

Časté otázky

Kolik si můžu prostřednictvím Equa bank půjčky půjčit?

Equa bank Vám při splnění podmínek půjčí sumu od 5 000 do 600 000 Kč.

Jaké jsou poplatky související se získáním a vedením Equa bank půjčky?

Za získání půjčky ani za její měsíční splácení neplatíte žádné poplatky. Zdarma je i vedení běžného účtu, prostřednictvím kterého se půjčka splácí.

Jaké podmínky musí splňovat žadatel o Equa bank půjčku?

Hlavními podmínkami je plnoletost a pravidelný příjem žadatele o půjčku.

Musím mít otevřený běžný účet k Equa bank půjčce?

Ano, pokud nemáte běžný účet u Equa bank, bude Vám otevřený spolu s půjčkou. Jeho vedení je však zdarma.

Můžu si k Equa bank půjčce sjednat pojištění?

Ano, ochrání Vás při nepříjemných životních událostech.

Podmínky Equa bank půjčky

Podmínkami Equa bank půjčky jsou pouze plnoletost a pravidelný příjem. Půjčování s Equa bank je opravdu jednoduché.

Reprezentativní příklad

Výše půjčky 80 000 Kč na 48 měsíců při měsíční splátce 1 868 Kč, pevná roční úroková sazba 5,7 % p. a. a RPSN 5,9 %. Celkové náklady splatné spotřebitelem 89 664 Kč. Max. RPSN 17,11 %.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.

1. krok

Klikněte na tlačítko Chci si půjčit. Následně budete přesměrováni na formulář žádosti o Minutovou půjčku od společnosti Equa bank. Nastavte si požadovanou částku od 5 000 – 600 000 Kč a dobu splatnosti v rozmezí 3 – 84 měsíců. V poli vedle okamžitě vidíte svou měsíční splátku. Po navolení klikněte na modré tlačítko „Žádat online“.

2. krok

Teď po Vás formulář bude chtít Vaše kontaktní údaje. Vyplňte tedy své jméno, příjmení, rodné příjmení, rodné číslo, mobilní telefon (vyberte typ služby) a email. Nezapomeňte na zatrhnutí „Souhlasu se zpracováním osobních údajů“ a klikněte na „Pokračovat“.

3. krok

Další sekce po Vás chce osobní údaje zahrnující občanství, zemi narození, místo narození a údaj o tom, kde platíte daně. Systém po Vás dále bude chtít dosažené vzdělání, rodinný stav a typ bydlení společně s datem, od kterého bydlíte na své současné adrese. Podle dosaženého vzdělání po Vás systém bude chtít také titul před jménem, případně za jménem. Dále zadejte počet osob v domácnosti a kolik je z toho vyživovaných dětí. Jako poslední položku vyplňte svoje povolání, tedy způsob obživy a vyberte, zda jste politicky exponovaná osoba. Pak klikněte na „Pokračovat“.

4. krok

V další části formuláře po Vás systém bude požadovat údaje o bydlišti a také číslo občanského průkazu. Vyplňte tedy postupně trvalou adresu ve znění stát, PSČ, město, ulice, číslo popisné či orientační. Pokud se Vaše trvalá a korespondenční adresa liší, uveďte obě. Dále zadejte číslo svého občanského průkazu, dobu platnosti včetně data vydání a také to, který úřad průkazku vydal.

Zadejte také typ druhého průkazu. Na výběr máte pas, řidičský průkaz, zbrojní průkaz a kartičku zdravotní pojišťovny. Klikněte na tlačítko „Pokračovat“. 

5. krok

V poslední záložce chce systém znát vaše finanční poměry. V příjmech a výdajích tedy zadejte pravidelné výdaje na bydlení a domácnost a výdaje na splácení ostatních půjček či kreditních karet, pokud je máte. Nakonec zadejte typ vašich příjmů – důchod, zaměstnání, podnikání – a klikněte na „Pokračovat“.

6. krok

Systém Vás ještě přepne na podrobné rozvedení Vašich příjmů podle toho, jakou možnost jste předtím vybrali. Pokud jste zaměstnanec, zadejte název společnosti, IČO, DIČ, typ pracovní smlouvy a druh vykonávané práce. Můžete přidat i další příjem jiného typu. Až budete mít vyplněno všechno, klepněte na „Pokračovat“.

7. krok

Systém Vám nakonec nabídne shrnutí Vaší půjčky včetně údajů. Odsouhlaste podmínky SOLUSu, BRKI a NRKI registru a klikněte na „Pokračovat“. 

8. krok

Bude vám zaslán potvrzovací kód na Váš telefon. Vyplňte pětimístný kód do nabídnuté kolonky, čímž potvrdíte žádost o půjčku i souhlasy s úvěrovými registry. Tím je žádost odeslána ke schválení. 

O společnosti Equa bank a.s.

Equa bank a.s.

Kontaktní informace

 • Karolinská 661/4 Praha 8
 • E-mail: klientske.centrum@equabank.cz
 • Telefon: 222 010 222
 • Oficiální web společnosti: www.equabank.cz
Equa bank a.s., Karolinská 661/4, Praha 8

Equa bank je banka, která má svůj současný název od roku 2011, kdy změnila majitele. Předtím jsme ji mohli znát pod pojmem Banco Popolare Česká republika. Equa bank si klade za cíl poskytovat bankovní služby, které jsou jednoduché, transparentní, srozumitelné a také cenově výhodné. Kromě Equa bank půjčky nabízí banka běžný účet, spořicí účty, platební karty, termínované vklady, podnikatelské úvěry, ale i hypotéky.

Equa Bank má své pobočky a neustále rozšiřuje svou obchodní síť a postupně ji přibývá nových klientů.

Více informací