Česká spořitelna - provozní úvěr

Česká spořitelna - provozní úvěr

Provozní úvěr od České spořitelny nabídne jedny z nejflexibilnějších podmínek na českém trhu. Délka splácení i termíny splátek se řídí podle toho, jak si je nastaví klient sám. Změna dne splácení v měsíci je možná zdarma. Čerpání je možné jednorázově v plné výši úvěru, nebo průběžně dle aktuální potřeby. Vyřízení půjčky je spojeno s poplatkem, stejně jako správa úvěrového účtu.

Peníze z Provozního úvěru jsou určeny na financování zásob, mezd zaměstnanců nebo i na zaplacení faktur, zkrátka na provozní výdaje. Půjčku může získat jak podnikající fyzická osoba, tak menší firma. Konkrétní využití peněz nebude bankou kontrolováno.

 

Jak požádat o úvěr?

Podání žádosti o půjčku je velmi snadné. Stačí kliknout na tlačítko „Chci si půjčit“, které vás přenese přímo do formuláře v bance. V něm vyplníte požadované údaje, na základě kterých vás pak banka kontaktuje. S úvěrovým specialistou banky rozeberete detailní parametry půjčky, a pokud vám budou vyhovovat, uzavřete úvěrovou smlouvu. Peníze jsou odesílány neprodleně po schválení půjčky a podepsání smlouvy. Nezapomínejte, že ve stejný moment se stáváte dlužníkem.

 

Varianty produktu:

  • Jednorázové čerpání v rozsahu 500 000 – 30 000 000 Kč se splácením max 5 let
  • Revolvingová varianta se zárukou ČMZRB v rozsahu 500 000 – 30 000 000 Kč, možnost postupného a opakovaného čerpání, délka trvání je individuální.