Výhody

  • První půjčka zdarma
  • Odměna za věrnost
  • Odklad splatnosti až 45 dnů
  • Rychlost a dostupnost
  • Nadstandardní klientský servis

CreditAir půjčka

Krátkodobá rychlá online půjčka

CreditAir půjčka je krátkodobá rychlá online půjčka do 10 000 Kč pro nové klienty a až 30 000 Kč pro stálé klienty. Všechny půjčky jsou poskytovány bez ručitele. Schválení je velmi jednoduché a rychlé. Pokud jste starší než 18 let, máte trvalé bydliště v České republice, 2 doklady totožnosti, bankovní účet a pravidelný zdroj příjmů, můžete se rovnou pustit do žádosti o úvěr. Doba splatnosti CreditAir půjčky dosahuje až 3 dnů. Účel půjčky není třeba nijak dokládat a peníze tak můžete použít prakticky na cokoliv. První půjčka pro nové zákazníky je osvobozena od všech poplatků i úroku. Půjčíte si 10 000 Kč a vrátíte 10 000 Kč. Na každou další půjčku je pak možnost získávat věrnostní slevy.

Časté otázky

Kolik a na jak dlouho si můžu půjčit?

Jste-li novým klientem, půjčí Vám CreditAir až 10 000 Kč. Pokud si však nepůjčujete u této společnosti poprvé, dostanete až  30 000 Kč. Doba splatnosti dosahuje až 3 měsíce

Jaké potřebuji doklady?

Je třeba předložit občanský průkaz a jeden další průkaz totožnosti (např. pas nebo řidičský průkaz). Jestliže jste zaměstnaný nebo OSVČ, připravte si údaje o firmě – přesný název, adresu, telefon a IČO. Je třeba doložit zdroj příjmů.

Jak se ke mně dostanou peníze?

Peníze CreditAir posílá na běžný účet. Má založeny účty téměř u všech bank, takže většina převodů trvá po schválení půjčky řádově minuty.

Reprezentativní příklad

Při výši úvěru 7000 Kč, výši splátky 3325 Kč, počtu splátek 3 a lhůtě splatnosti 3 měsíce je pevný úrok 250 % p. a., MAX RPSN 876 %, celková částka splatná spotřebitelem 9975 Kč. Minimální a maximální doba splatnosti je 3 měsíce.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.

1. krok

Klikněte na tlačítko "Chem si půjčit". Následně budete přesměrováni na oficiální formulář žádosti o půjčku od společnosti  CreditAir. Nezávazná žádost začíná posuvníkem, na kterém si vyberete sumu od 500 Kč do 10 000 Kč. Je tedy jasné, že jde o mikropůjčku. Pak klikněte na zelené tlačítko „Požádat o mikropůjčku“.

 

2. krok

V dalším formuláři můžete stále hýbat s posuvníkem požadované sumy. Zde vyplňte své osobní a kontaktní údaje, tedy jméno, příjmení, rodné číslo, číslo OP, mobilní telefon a e-mail. Dále číslo Vašeho účtu a zvolte typ zaměstnání (zaměstnaný, OSVČ, důchodce, nezaměstnaný, student apod.)

3. krok

Při vyplnění zaměstnání Vám systém nabídne další kolonky na měsíční příjem a kontaktní údaje Vašeho zaměstnavatele. Nakonec vyplňte adresu svého trvalého pobytu a kontaktní adresu, pokud je odlišná. Zaškrtněte souhlas s podmínkami půjčky. Dole pod kolonkami máte možnost se proti uvedené dokumentaci ohradit a vznést protinávrh na změnu podmínek. Pak klikněte na zelené tlačítko „Nezávazně požádat o půjčku“. Zezelená v momentě zaškrtnutí podmínek smlouvy.

 

4. krok

V další části Vám systém nabídne možnost potvrzení svých údajů. Buď pomocí krátkého (v rámci vteřin) napojení společnosti na Vás bankovní účet, nebo klasické ověření pomocí SMS zprávy.

5. krok

Při ověření pomocí SMS zadejte do kolonky 4místná číselný kód a klikněte na „Pokračovat“.

6. krok

Po správném zadání Vám systém poděkuje. Nyní se můžete pomocí údajů, které Vám byly odeslány na mail, přihlásit do svého uživatelského účtu společnosti.

 

7. krok

Po přihlášení do klientské zóny budete nejdříve vyzváni k zadání nového hesla. Musí mít minimálně 5 znaků, a obsahovat jednu číslici a jedno velké písmeno. Jako původní heslo zadejte to, které Vám přišlo mailem, pak si zvolte nové a zopakujte ho. Po nastavení hesla už můžete plynule pracovat se svými údaji i jednotlivými žádostmi a vidíte i jejich schválení či zamítnutí. Pokud byla Vaše žádost zamítnuta, můžete o novou půjčku požádat nejdříve za měsíc, konkrétní datum najdete ve svém účtu pod záložkou „Moje půjčky.“

 

Reference

"Peníze si nepůjčuju jinde než u CreditAir. Mám u nich už pátou půjčku a slevu mám už 17,5 %. Znáte to, nejdelší týden je ten před výplatou. Teď už to naštěstí moc neřeším, vyzkoušela jsem ten jejich XXL odklad a funguje to bezvadně. Když mi ještě nedorazí peníze, prostě si splátku posunu. Klidně o měsíc."

Klára P., 31 let, Moravský Písek

Hodnocení: 5/5

Chci si půjčit

Máte dotaz nebo vlastní zkušenost? Podělte se o ni v komentářech.

O společnosti Creamfinance Czech, s.r.o.

Poskytovatelem půjček CreditAir je společnost Creamfinance Czech, s.r.o., která je dceřinou společností lotyšské finanční skupiny CreditOn Group. CreditOn je mezinárodní společnost poskytující rychlé půjčky nejen v České republice, ale i v dalších zemích jako Slovensko, Polsko, Lotyšsko, Gruzie a Nový Zéland. Její služby využily již desítky tisíc spokojených uchazečů o půjčky. Mezi její největší přednosti patří propracovaný technologický proces schvalování půjček a zodpovědné chování vůči klientům.