Everyday plus půjčka | Hyperfinance.cz

Výhody

  • Úvěrový limit až do výše 50 000 Kč
  • Žádné pevné měsíční či roční platby
  • Možnost postupného splácení úvěru
  • Rychlé poskytnutí peněz
  • Čerpání peněz do 5.000 Kč včetně jde vybrat bez nutnosti podpisu smlouvy
  • Možnost kontaktovat prostřednictvím zákaznického servisu
  • Snadná dostupnost finančního produktu
  • Možnost opakovaného čerpání

Everyday+ půjčka

Everyday+ půjčka je revolvingovým úvěrem. Revolvingový úvěr umožňuje splácení různě vysokými měsíčními částkami, minimálně však 20 % z dlužné částky. Při využití postupného splácení budete platit minimálně jednu pětinu z účtované částky, nejméně však 300 Kč (v případě, že celková dlužná částka je 1 500 Kč nebo méně, je minimální splátka 300 Kč). 


Časté otázky

Jaké jsou podmínky pro získání úvěru Everyday+?

Úvěr dostupný svéprávným osobám starším 18 let s pravidelným příjmem po předložení kopie občanského průkazu.

Jak si nastavit částku a dobu splatnosti?

K tomu využijte kalkulátor úvěr, který vám umožní nastavit požadovanou hodnotu úvěrového limitu. Po nastavení se vám zobrazí splatnost úvěru či minimální splátky.

Co je důležité v rámci schvalovacího procesu půjčky?

Po schválení žádosti můžete úvěr začít ihned využívat. Úvěr EverydayPlus je zkrátka dostupný ihned.

Jaký je minimální a maximální výběr u půjčky Everyday+?

Minimální výběr v rámci úvěrového limitu je 100 Kč. Úvěrový limit je možné sjednat až na částku 50 000 Kč.Reprezentativní příklad

Reprezentativní příklad revolvingového úvěru EverydayPlus vychází z předpokladů, že částka ve výši 5.000 Kč (celková výše spotřebitelského úvěru) je čerpána dvanáctý den kalendářního měsíce v plné výši a je splácena pěti stejně vysokými splátkami ve výši 1.672 Kč placenými měsíčně k poslednímu dni každého kalendářního měsíce počínaje prvním kalendářním měsícem následujícím po kalendářním měsíci, ve kterém došlo k čerpání úvěru (revolvingový úvěr však umožňuje splácení i jinými, různě vysokými měsíčními částkami, minimálně však 20 % z dlužné částky). Doba trvání úvěru: do konce pátého kalendářního měsíce následujícího po kalendářním měsíci, ve kterém došlo k čerpání úvěru. Měsíční pevná zápůjční úroková sazba 20 %; úrok se nehradí za dobu ode dne čerpání úvěru do konce prvního kalendářního měsíce následujícího po kalendářním měsíci, ve kterém došlo k čerpání úvěru, úrok se nehradí za dobu od prvního dne druhého kalendářního měsíce následujícího po kalendářním měsíci, ve kterém došlo k čerpání úvěru, až do jeho splacení. Poplatky související s úvěrem: poplatek za čerpání ve výši 1.000 Kč. RPSN 499,10 %. Celková částka splatná spotřebitelem 8.360 Kč. Při častějších nebo vyšších splátkách mohou být údaje uvedené u reprezentativního příkladu odlišné. Na uzavření smlouvy o revolvingovém úvěru není právní nárok. Tento příklad není nabídkou na uzavření smlouvy.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.

O společnosti Everyday Finance s. r. o.

OPR-Finance s.r.o.

Revolvingový úvěr EverydayPlus je finančním produktem nebankovní společnosti Everyday Finance s. r. o. Její mateřskou společností je OPR-Vakuus Oy, což je stabilní finská společnost mající sídlo v Helsinkách. Jde o firmu mající zkušenosti v oblasti bankovních i nebankovních produktů, které lidem pomáhají v různých životních situacích. Z konkrétních finančních produktů to jsou spotřebitelské úvěry, on-line platební řešení pro internetové obchody, investiční produkty pro soukromé investory atd. Společnost má již svou tradici. Založená byla roku 2005. Společnost Everyday Finance je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze.

Více informací