Výhody

 • Úvěrový limit až do výše 50 000 Kč
 • Žádné pevné měsíční či roční platby
 • Možnost postupného splácení úvěru
 • Rychlé poskytnutí peněz
 • Čerpání peněz do 5.000 Kč včetně jde vybrat bez nutnosti podpisu smlouvy
 • Možnost kontaktovat prostřednictvím zákaznického servisu
 • Snadná dostupnost finančního produktu
 • Možnost opakovaného čerpání

Everyday+ půjčka

Everyday+ půjčka je revolvingovým úvěrem. Revolvingový úvěr umožňuje splácení různě vysokými měsíčními částkami, minimálně však 20 % z dlužné částky. Při využití postupného splácení budete platit minimálně jednu pětinu z účtované částky, nejméně však 300 Kč (v případě, že celková dlužná částka je 1 500 Kč nebo méně, je minimální splátka 300 Kč). 

Časté otázky

Jaké jsou podmínky pro získání úvěru Everyday+?

Úvěr dostupný svéprávným osobám starším 18 let s pravidelným příjmem po předložení kopie občanského průkazu.

Jak si nastavit částku a dobu splatnosti?

K tomu využijte kalkulátor úvěr, který vám umožní nastavit požadovanou hodnotu úvěrového limitu. Po nastavení se vám zobrazí splatnost úvěru či minimální splátky.

Co je důležité v rámci schvalovacího procesu půjčky?

Po schválení žádosti můžete úvěr začít ihned využívat. Úvěr EverydayPlus je zkrátka dostupný ihned.

Jaký je minimální a maximální výběr u půjčky Everyday+?

Minimální výběr v rámci úvěrového limitu je 5 000 Kč. Úvěrový limit je možné sjednat až na částku 50 000 Kč.

Reprezentativní příklad

Reprezentativní příklad revolvingového úvěru EverydayPlus vychází z předpokladů, že částka ve výši 5.000 Kč (celková výše spotřebitelského úvěru) je čerpána dvanáctý den kalendářního měsíce v plné výši a je splácena pěti stejně vysokými splátkami ve výši 1.672 Kč placenými měsíčně k poslednímu dni každého kalendářního měsíce počínaje prvním kalendářním měsícem následujícím po kalendářním měsíci, ve kterém došlo k čerpání úvěru (revolvingový úvěr však umožňuje splácení i jinými, různě vysokými měsíčními částkami, minimálně však 20 % z dlužné částky). Doba trvání úvěru: do konce pátého kalendářního měsíce následujícího po kalendářním měsíci, ve kterém došlo k čerpání úvěru. Měsíční pevná zápůjční úroková sazba 20 %; úrok se nehradí za dobu ode dne čerpání úvěru do konce prvního kalendářního měsíce následujícího po kalendářním měsíci, ve kterém došlo k čerpání úvěru, úrok se nehradí za dobu od prvního dne druhého kalendářního měsíce následujícího po kalendářním měsíci, ve kterém došlo k čerpání úvěru, až do jeho splacení. Poplatky související s úvěrem: poplatek za čerpání ve výši 1.000 Kč. RPSN 499,10 %. Celková částka splatná spotřebitelem 8.360 Kč. Při častějších nebo vyšších splátkách mohou být údaje uvedené u reprezentativního příkladu odlišné. Na uzavření smlouvy o revolvingovém úvěru není právní nárok. Tento příklad není nabídkou na uzavření smlouvy.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.

Reference

"S půjčkou Everyday+ mám pozitivní zkušenosti. Doporučila mi ji kamarádka, když jsem se jí svěřila, že bych si potřebovala rychle půjčit, ale nemám přesně jasno v tom, kolik nakonec budu potřebovat. Přijde mi totiž zbytečné půjčovat si víc, ale zároveň bych si potom nerada brala hned další půjčku. Kamarádka mě vysvětlila, jak půjčka Everyday+ funguje a já si uvědomila, že je tím správným produktem pro mě."

Alžběta, 47 let, Praha

Hodnocení: 5/5

Chci si půjčit

Máte dotaz nebo vlastní zkušenost? Podělte se o ni v komentářech.

O společnosti Everyday Finance s. r. o.

OPR-Finance s.r.o.

Kontaktní informace

 • Hvězdova 1716/2b 140 00 Praha 4
 • E-mail: info@everydayplus.cz
 • Telefon: 22 888 69 69
 • Oficiální web společnosti: everydayplus.cz
OPR-Finance s.r.o., Hvězdova 1716/2b, 140 00 Praha 4

Revolvingový úvěr EverydayPlus je finančním produktem nebankovní společnosti Everyday Finance s. r. o. Její mateřskou společností je OPR-Vakuus Oy, což je stabilní finská společnost mající sídlo v Helsinkách. Jde o firmu mající zkušenosti v oblasti bankovních i nebankovních produktů, které lidem pomáhají v různých životních situacích. Z konkrétních finančních produktů to jsou spotřebitelské úvěry, on-line platební řešení pro internetové obchody, investiční produkty pro soukromé investory atd. Společnost má již svou tradici. Založená byla roku 2005. Společnost Everyday Finance je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze.

Více informací

1. krok

Prvním krokem žádosti o půjčku Everyday+ je registrace do systému. Vyplňte ve formuláři svůj email a zvolte a potvrďte heslo.

2. krok

Mail s odkazem na samotnou žádost o úvěr Vám dorazí do schránky během několika desítek vteřin. Zkontrolujte raději i složku SPAM, poměrně často tam tyto zprávy končí. 

Klikněte prosím na odkaz uvedený v emailu.

3. krok

Po kliknutí na odkaz Vás prohlížeč přesměruje na samotnou žádost. Vyplňte tu svoje osobní údaje (jméno, příjmení a číslo mobilu). Pokračujte vyplněním korespondenční adresy. Pokud se liší od trvalé, formulář Vám nabídne další kolonky. Rodné číslo vyplňte bez lomítka, pak číslo občanského průkazu, číslo bankovního účtu a v menu zvolte příslušný kód banky. Pak klikněte na zelené tlačítko „Pokračovat“.

4. krok

V další části po Vás formulář chce údaje týkající se Vašeho bydlení. Zvolte druh (vlastní byt, dům, pronájem, rodiče, jiný), měsíční náklady na bydlení, velikost bytu a počet vyživovaných osob.

5. krok

Další sekce se týká Vašeho zaměstnání a jeho doby (určitá, neurčitá). V dalších kolonkách vyplňte svůj hrubý měsíční příjem, dále čistý měsíční příjem a měsíční výdaje domácnosti. Zde neuvádíte již náklady na bydlení, ale na jídlo, telefon, internet, léky apod. Po vyplnění ještě zatrhněte „Souhlas s podmínkami smlouvy o revolvingovém úvěru a Smlouvy o uživatelském účtu.“ Pak klikněte na zelené tlačítko „Pokračovat“.  

6. krok

Následně Vám systém zašle na mobilní telefon ověřovací kód, který zadejte do kolonky níže.

7. krok

Po kliknutí na „Pokračovat“ Vás systém vyzve k úhradě 1 Kč kvůli ověření Vašeho bankovního účtu. Po provedení úhrady vyčkejte na rozhodnutí o Vaší žádosti o úvěr. Před samotným schválením žádosti budete ještě vyzváni k zaslání kopie občanského průkazu – tedy pokud jste ho nenahráli již během žádosti.  

Žádost bude odeslána do společnosti Everyday+. Pokud bude schválena, peníze jsou vaše!