RePůjčka od Raiffeisenbank | Hyperfinance.cz

Výhody

  • Půjčka zcela bez poplatků
  • Možnost online sjednání
  • Snížení měsíčních splátek vašich půjček až o 50 %
  • Konsolidace bez ručitele a bez zástavy
  • Možnost nastavit výši splátek dle Vašich aktuálních potřeb
  • Mimořádné splátky i úplné předčasné splacení kdykoliv zdarma 

Konsolidace s produktem RePůjčka

Konsolidace prostřednictvím produktu RePůjčka od Raiffeisenbank bank Vám umožňuje převést k Raiffeisenbank všechny Vaše půjčky, a to až do výše 800 000 Kč. A sloučit je do jedné jediné, navíc s možností navýšení dluhu až na celkových 800 000 Kč. Cílem konsolidace je získání výhodnějších podmínek a snížení měsíčních splátek až o 50 %. Splátky si můžete nastavit dle svých potřeb, přitom předčasné splacení nebo mimořádná splátka jsou kdykoliv zdarma..Do jedné nové půjčky si můžete sloučit běžné půjčky, kreditní karty, kontokorenty, karty od splátkových společností, úvěry a leasingy na auto i účelové půjčky.

Časté otázky

Budu platit nějaké poplatky?

Ne, vyřízení žádosti, vedení půjčky i běžného účtu (Chytrý účet), dokonce i předčasné splacení je zdarma.

Co mohu konsolidovat?

Konsolidovat můžete bankovní i nebankovní půjčky/úvěry, kreditní karty, kontokorenty, karty od splátkových společností či leasingy na auto. Převádět se dají i dluhy od nebankovních společností.

Jak rychle mohu půjčku získat?

Zažádáte-li o půjčku online, můžete schválení získat do 1 minuty. K převodu Vám postačí kopie smluvní dokumentace, kterou také můžete nahrát online nebo poslat poštou či doručit osobně. Následuje jen podpis smlouvy.

Jak proběhne splacení slučovaných půjček?

Vše záleží na tom, co vy sami preferujete. K žádnému ze svých současných věřitelů ale rozhodně nemusíte chodit, banka může převést všechny konsolidované částky za vás, případně připraví vše tak, abyste přesunutí půjček zvládli jednoduše z pohodlí vašeho domova.

Reprezentativní příklad

Výše půjčky 290 000 Kč na 120 měsíců při měsíční splátce 3 323 Kč, pevná úroková sazba 6,7 % p. a., RPSN 6,9 %. Celková částka splatná spotřebitelem 398 760 Kč.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.

O společnosti Raiffeisenbank a.s.

Raiffeisenbank a.s.

Raiffeisenbank a. s. působí na českém trhu od roku 1993. Za dvacet let své existence se z banky se dvěma pobočkami vypracovala v pátou největší banku v České republice. Raiffeisenbank poskytuje široké spektrum bankovních služeb. Věnuje se soukromým osobám podnikatelům i korporacím. Banka se Vám bude věnovat jak v otázce založení účtu, tak i v otázce půjčky, hypotéky či investování.

Více informací