Air Bank Převedení půjček | Hyperfinance.cz

Výhody

  • od 10 000 až po 1 200 000 Kč plně online
  • lze získat příjemně nízký úrok
  • bez zástavy a bez ručení
  • zdarma odklad splátky, snížení splátky, předčasné splacení i změna data splátky
  • splatnost až 10 let
  • lze navýšit o peníze navíc, nad rámec refinancování/konsolidace
  • pojištění schopnosti splácet
  • lze získat bonus za řádné splácení
  • i pro cizince

Air Bank Převedení půjček 

Převedení půjčky k Air Bank je účelovým úvěrem určeným k refinancování nebo konsolidaci nyní splácených půjček. S možností bezúčelového navýšení až do 1 200 000 Kč. Peníze z navýšení lze využít na cokoliv, peníze z refinancování a konsolidace budou zaslány na účty poskytovatelů, jejichž půjčky si k Air Bank převádíte. 

Případné peníze navíc se zasílají na Air Bank účet. V době, kdy o úvěr žádáte, ale ještě nemusíte být klientem. Pokud budete souhlasit, banka nahlédne do historie vašeho účtu u vaší současné banky. Jakmile vaši žádost schválí a vy podepíšete smlouvu i dokumenty k předvedení půjček, Air Bank vám zdarma založí běžný účet, z nějž budete nově získanou půjčku splácet. 

Schválení úvěru trvá většinou jeden pracovní den, u komplikovanějších konsolidací počítejte se lhůtou delší. Celé vyřízení probíhá online. Součástí procesu je důkladné prověření bonity klienta. Nepovinnou součástí Air Bank půjčky je pojištění schopnosti splácet. Podobně jako u Zonky půjčky nebo Air Bank půjčky, je zpoplatněno procentní sazbou. Největší výhodou pojištění je okamžitá pomoc po doložení dokumentů o pojistné události (nečekáte měsíce na průběh

 

Několik bezplatných možností

Air Bank Převedení půjčky můžete zdarma předčasně splatit, zdarma si tu až dvakrát za rok odložit splátku nebo si kdykoliv bezplatně změnit datum následující splátky (nejpozději na 25. den v měsíci). Zdarma je také snížení splátky. Pro zdarma odklad a ostatní bezplatné změny u splátek je podmínka: nesmíte být v prodlení.  

Bonusy a vrácení úroků

Při řádném splácení vyplácí Air Bank bonus jako poděkování za odpovědný přístup k půjčce. Bonus má podobu odpuštěných několika posledních splátek. Podmínka k získání maximálního bonusu je nastavena jednoznačně: po celou dobu trvání půjčky nedlužit Air Bank na splátkách déle než 5 dnů více než 100 Kč. Při prodlení delším než 5 dní se bonusový úrok snižuje. Zcela o bonus přijde ten klient, se se splátkou opozdí o více než 30 dní. 

 

Časté otázky

Co můžu refinancovat, respektive konsolidovat?

V rámci Převedení půjček dokáže Air Bank vyhovět téměř u všech druhů. Na svých stránkách uvádí, že převést umí běžné půjčky účelové i neúčelové, půjčky zajištěné ručitelem nebo autem, nákupy na splátky, revolvingové úvěry, hotovostní nezajištěné úvěry od leasingových společností, mikropůjčky s pravidelnou měsíční splátkou, kreditní karty i kontokorenty. Převést se dají půjčky bankovní i nebankovní, maximálně 20 půjček na jedno Převedení.

Musí převáděné půjčky splňovat nějaké podmínky?

Ano, převést lze jen půjčky, u kterých nejste v prodlení. Plus u půjček je jako minimální hranice pro převod stanoven počet zbývajících splátek: zde 3. U kontokorentů a kreditních karet půjde dluh převést jen tehdy, když dosáhne alespoň 5 000 Kč. Pamatujte však, že minimální částka k poskytnutí převedení půjčky je 10 000 Kč.

Jak je to s navýšením půjčky, když konsoliduju nebo refinancuju? O kolik to půjde?

Air Bank pro každého klienta spočítá maximální dostupnou výši úvěru. To se týká i případů refinancování nebo konsolidace. Tím vznikne strop, na který se budete moci v rámci navýšení maximálně dostat. Kaká částka to bude právě ve vašem případě, se dozvíte při vyřizování úvěru, případně později v online aplikaci nebo v internetovém bankovnictví.

 

Co u této půjčky kryje pojištění schopnosti splácet a kolik stojí?

Pojištění schopnosti splácet stojí 8,7 % z měsíční splátky. S platbami pojištění se netřeba zatěžovat, Air Bank si jej strhne z vašeho běžného účtu v den splatnosti měsíční splátky úvěru. Postarat se musíte jen o dostatečný zůstatek na účtu.

Pojištění kryje pracovní neschopnost, ošetřování člena rodiny, ztrátu zaměstnání, hospitalizaci, invaliditu 2. a 3. stupně a úmrtí. Výše pojistného krytí se pohybuje od zaplacení tří splátek (invalidita 2. a 3. stupně), přes úhradu až 12 splátek (pracovní neschopnost, ztráta zaměstnání či ošetřování člena rodiny), až k úplnému doplacení dluhu (v případě úmrtí klienta).

 

Jak využít odklad splátek - kde o něj požádám?

Jakmile jste uhradili alespoň jednu splátku řádně (včas a v plné výši), můžete si v Air Bank aplikaci nebo v internetovém bankovnictví nastavit odklad následující splátky o jeden měsíc. Případně jej vyřídit na zákaznické lince nebo prostřednictvím online chatu, kde vám s tím pomohou.

Co když nebudu moci odeslat splátku?

Pro tento případ má banka připraveno několik možností, ale musíte situaci začít řešit včas. Splátku si smíte kdykoliv odsunout, na jeden měsíc si ji odložit nebo požádat o bezplatné snížení měsíční splátky. Nejlépe bude kontaktovat zákaznickou linku a dohodnout si pro vás nejvýhodnější postup.

Reprezentativní příklad

Při výši úvěru 200 000 korun a poskytnuté základní roční pevné úrokové sazbě 6,9 %, je RPSN 7,13 % a měsíční splátka 2 315 korun. Celkem pak ve 120 měsíčních splátkách zaplatíte 277 703 korun. Při včasném splácení získáte výhodnější pevnou bonusovou sazbu 5,9 % ročně s RPSN 6,07 %, měsíčně budete splácet 2 315 korun a celkem ve 113 měsíčních splátkách zaplatíte jen 261 337 korun. Příklad vychází z načerpání půjčky 1. den v měsíci a dne splátky 5. den v měsíci.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.

O společnosti Air Bank a.s.

Air Bank a.s.

Společnost Air Bank je čistě českou bankou, součástí skupiny PPF. Vedle PPF Banky najdeme ve skupině i Zonky, Home Credit nebo mobilního operátor O2. Banka byla založena v roce 2011s mottem, že banka má sloužit svým klientům. Air Bank se zaměřuje na běžné klienty, nikoliv na korporáty. Od počátku jde o banku, která nastavuje klientské i technologické trendy v bankovnictví. Maximum služeb se snaží poskytovat pohodlně přes online aplikaci a internetové bankovnictví. Služby rozšiřuje o pojištění, investice či přehlednou správu faktur a dalších dokladů.

Více informací