Výhody

  • Snížíte si měsíční splátku a ušetříte na poplatcích
  • Sloučíte úvěry, kreditky i další půjčky do jedné splátky
  • Získáte další peníze, které můžete využít na cokoliv
  • Velmi rychlé vyřízení celého procesu
  • Pojištění neschopnosti splácet
  • Možnost nastavení parametrů a odklad splátek

ČSOB Konsolidace

ČSOB konsolidace dovoluje sloučit půjčky od jiných věřitelů, kreditní karty či kontokorenty do jedné půjčky u jednoho věřitele. Výhodou refinancování je nová a mnohem výhodnější struktura splátek, nastavení flexibilních parametrů a s nimi spojený komplexní balíček Flexi služeb včetně pojištění splácení či možnost odkladu. 

Splácení je možné rozložit až na 120 měsíců, což znamená také nižší měsíční splátky. Celkem lze u ČSOB refinancovat sumy od 50 000 Kč do 800 000 Kč. Přesné parametry půjčky jsou řešeny až během procesu jejího sjednávání. Jako klient je máte uvedené ve smlouvě, před jejímž podpisem neváhejte ČSOB v případě jakýchkoli dotazů či nejasností kontaktovat. 

Časté otázky

Které typy úvěrů je takto možné sloučit do jednoho?

Klasické půjčky, povolené debety (tedy kontokorent) a kreditní karty.

Jaká je minimální a maximální doba rozložení splátek?

Minimem je 1 rok, nejdelší lhůta konsolidace je 10 let.

Jaké je minimum a maximum pro slučované částky?

Nejmenší částka je 50 000 Kč, horní hranice pak 800 000 Kč.

Které doklady po mně bude banka vyžadovat?

Budete potřebovat dva doklady totožnosti, dokumentaci k půjčkám, které k ČSOB chcete převést a doklady o výši Vašich příjmů. To poslední pouze v případě, že nemáte účet přímo u ČSOB. Pokud ano, banka si potřebné údaje zjistí sama.

Je možné požádat o konsolidaci u ČSOB bez zakládání účtu v této bance?

To bohužel není možné. Základní podmínkou poskytnutí úvěru je vlastnictví ČSOB Konta nebo ČSOB Aktivního konta.

Mohu konsolidační úvěr splatit předčasně?

Samozřejmě, můžete tak učinit kdykoli během doby trvání smlouvy a není za to žádný postih.

Reprezentativní příklad

ČSOB Refinancování půjček ve výši 300 000 Kč se splatností 7 let: RPSN 9,3 %, pevná úroková sazba 8,9 % p.a., měsíční splátka 4 812 Kč, celkem k úhradě 404 208 Kč. Každou 12. splátku vám ihned vracíme. Za předpokladu dodržení sjednané délky splácení dostanete zpět celkem 33 684 Kč a úroková sazba (bonusová) zohledňující vrácení splátek pak činí 6,2 % p.a. Vracení splátek se týká úvěrů se splatností 3 roky a více.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.

O společnosti Československá obchodní banka, a.s.

Československá obchodní banka, a.s.

Kontaktní informace

  • Radlická 333/150 150 57 Praha 5
  • Telefon: 800 300 300
  • Oficiální web společnosti: www.csob.cz
Československá obchodní banka, a.s., Radlická 333/150, 150 57 Praha 5

ČSOB je dceřiná společnost finanční skupiny KBC Bank NV, která je jejím jediným vlastníkem. Obě společnosti sídlí v Bruselu v Belgii. Československá obchodní banka, a.s. je univerzální banka založená v ČR v roce 1964. ČSOB poskytuje své služby všem klientským segmentům, tedy fyzickým osobám, malým i středním podnikům stejně jako velkým korporacím i institucionálním klientům. Skupina ČSOB slučující širokou paletu finančních společností staví svou kulturu na dlouhodobém partnerství s každým klientem. Nenabízí produkty, ale nejvhodnější řešení pro podnikové, osobní i rodinné finance. 

Reference

"Dlouhodobé půjčky a úvěry už přerůstaly přes hlavu svou neorganizovaností, proto jsem se rozhodla pro konsolidaci. ČSOB mne zaujala vstřícností, jednoduchostí a rychlým jednáním, takže už nebyl důvod obracet se jinam."

Marta, Třinec

Hodnocení: 5/5

Porovnat nabídky