Výhody

 • Možnost konsolidovat až 10 závazků
 • Můžete získat 30 % navíc neúčelově z konsolidované částky úvěru
 • Možnost mimořádné splátky do výše 20 % za rok zcela zdarma
 • Založení a vedení mKonta a úvěrového účtu zdarma
 • Vyřídíte z pohodlí domova rychle a snadno
 • Žádná zbytečná administrativa
 • Rychlé vyřízení

Konsolidace u mBank

Konsolidace u mBank Vám umožní splatit závazky k různým institucím a konsolidovat je do jednoho úvěru. Díky tomu můžete ušetřit nemalou finanční částku, a to především na poplatcích. Mnohdy se můžete setkat s poplatky za vedení úvěrových nebo osobních účtů. Konsolidace je vlastně refinancování několika půjček do jednoho úvěru. Nemusíte tak platit několika institucím, ale pouze jedné.

Můžete si dle vlastních požadavků prodloužit nebo zkrátit dobu splácení. Lze také nastavit nižší splátku podle momentální finanční situace.

Časté otázky

Mohu v mBank konsolidovat vyšší částku?

V takovém případě Vám bude umožnená konsolidaci prostřednictvím refinancování hypotékou. Tento neúčelový úvěr můžete využít pro závazky od 10 000 Kč.

Opravdu se celý proces konsolidace obejde bez zbytečné administrativy?

Ano, nepotřebujete k tomu žádné papírování ani mnoho času. Vše je vyřízeno rychle.

Co všechno lze konsolidovat?

Konsolidovat můžete prakticky jakékoliv závazky, až deset najednou. Patří sem například půjčky, kontokorenty, kreditní karty, leasing, hypotéka, splátkové prodeje a další.

Reprezentativní příklad

Výše úvěru 50 000 Kč,roční pevná výpůjční úroková sazba 9,9 % p. a., RPSN 10,36 %, doba splatnosti 60 měsíců, měsíční splátka 1 060 Kč, celková částka splatná spotřebitelem činí 63 594 Kč. Po podpisu smlouvy dostane klient na svůj osobní účet mKonto 50 000 Kč. Klient splácí 1 060 Kč měsíčně. První splátka může být vyšší než následující splátky. Je to způsobeno tím, že mezi poskytnutím úvěru a první splátkou může být delší doba než jeden měsíc. Klient je povinen vždy k datu splatnosti úvěru mít na účtu mKonto částku na úhradu celé výše měsíční splátky. Splátka je inkasována automaticky. Klient může, bez oznamování bance, mimo pravidelné splátky, úvěr kdykoli splatit nebo uskutečnit mimořádnou splátku v libovolné výši, a to bez poplatku. Po provedení mimořádné splátky dojde ke snížení výše pravidelné měsíční splátky.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.

Reference

"Před nedávnem jsem se dozvěděl o možnosti konsolidace. Nejsem v tomto směru příliš znalý. Měl jsem hned několik půjček a všude jsem platil ještě poplatky. Obrátil jsem se tedy na mBank, využil jsem konsolidaci závazků, takže všech pět mých závazků přešlo k nim. Oceňuji rychlé schválení a velmi vstřícné jednání, to bohužel dnes není samozřejmost."

Luboš K., 50 let

Hodnocení: 5/5

O společnosti mBank S.A.

mBank S.A.

Kontaktní informace

 • Sokolovská 668/136D 186 00 Praha 8
 • E-mail: kontakt@mBank.cz
 • Telefon: 246 017 777
 • Oficiální web společnosti: www.mbank.cz
mBank S.A., Sokolovská 668/136D, 186 00 Praha 8