mBank konsolidace | Hyperfinance.cz

Výhody

  • Možnost konsolidovat až 10 závazků
  • Založení a vedení mKonta a úvěrového účtu zdarma
  • Vyřídíte z pohodlí domova rychle a snadno
  • Žádná zbytečná administrativa
  • Rychlé vyřízení

Konsolidace u mBank

Konsolidace u mBank Vám umožní splatit závazky k různým institucím a konsolidovat je do jednoho úvěru. Díky tomu můžete ušetřit nemalou finanční částku, a to především na poplatcích. Mnohdy se můžete setkat s poplatky za vedení úvěrových nebo osobních účtů. Konsolidace je vlastně refinancování několika půjček do jednoho úvěru. Nemusíte tak platit několika institucím, ale pouze jedné.

Můžete si dle vlastních požadavků prodloužit nebo zkrátit dobu splácení. Lze také nastavit nižší splátku podle momentální finanční situace.

Časté otázky

Mohu v mBank konsolidovat vyšší částku?

V takovém případě Vám bude umožnená konsolidaci prostřednictvím refinancování hypotékou. Tento neúčelový úvěr můžete využít pro závazky od 10 000 Kč.

Opravdu se celý proces konsolidace obejde bez zbytečné administrativy?

Ano, nepotřebujete k tomu žádné papírování ani mnoho času. Vše je vyřízeno rychle.

Co všechno lze konsolidovat?

Konsolidovat můžete prakticky jakékoliv závazky, až deset najednou. Patří sem například půjčky, kontokorenty, kreditní karty, leasing, hypotéka, splátkové prodeje a další. 

Jedinou podmínkou konsolidace je, abyste současné dluhy v jiných bankách spláceli minimálně 4 měsíce.

Reprezentativní příklad

Reprezentativní příklad pro mPůjčku Plus bez pojištění: výše úvěru 120 000 Kč, roční pevná výpůjční úroková sazba 7,99 % p. a., doba splatnosti 72 měsíců, měsíční splátka úvěru včetně pojištění schopnosti splácet 2 103,40 Kč, celková částka splatná spotřebitelem činí 151 445 Kč, RPSN 8,29 %. Po podpisu smlouvy dostane klient na svůj osobní účet mKonto 120 000 Kč. První splátka může být vyšší než následující splátky. Je to způsobeno tím, že mezi poskytnutím úvěru a první splátkou může být delší doba než jeden měsíc. Klient je povinen vždy k datu splatnosti úvěru mít na účtu mKonto částku na úhradu celé výše měsíční splátky. Splátka je inkasována automaticky.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.