Konsolidace půjček od Moneta (GE) Money Bank

Konsolidace půjček od MONETA Money Bank (dříve GE Money Bank) je nezajištěný spotřebitelský úvěr, jehož účelem je splacení současných závazků klienta u jiných bank či splátkových společností. Prostřednictvím tohoto produktu lze splatit neomezené množství půjček, jejichž součet dosud nesplacených částí se pohybuje až do 800 000 Kč. Nespornou výhodou je fakt, že klient bude splácet jen jednu půjčku jedné společnosti, ušetří tak náklady na administrativu a odpadnou mu starosti s hlídáním termínů splátek. Dobu úvěru lze sjednat až na 120 měsíců. Ke konsolidaci je možno sjednat pojištění pro případ plné pracovní neschopnosti nebo ztráty zaměstnání. 

Časté otázky

Je možné spojení půjček i pro podnikatele OSVČ?

Ano je to možné. Je třeba si připravit poslední odevzdané daňové přiznání.

Co lze všechno spojit?

Spojit lze jak krátkodobé půjčky, tak spotřebitelské úvěry, dluhy na kreditních kartách i kontokorenty.

Kolik půjček je možno spojit?

Spojit se dá neomezený počet půjček, úvěrů či kreditních karet, avšak v maximální výši 800 000 Kč (součet dosud nesplacených částek).

Jak je možné, že celková splátka bude nižší a je tomu tak opravdu vždy?

MONETA Money Bank poskytuje klientům výhodné úrokové podmínky či bonusy. Navíc ušetříte na nepřímých nákladech (poplatky za vedení úvěru apod.). Výjimka se samozřejmě najít může, ale ve většině případů se konsolidace opravdu vyplatí.

Reprezentativní příklad

Konsolidace půjček u Moneta Money Bank ve výši 200 000 Kč splatíte během 108 měsíčních splátek ve výši 257 814 Kč. Měsíční splátka činí 2 391 Kč, pevná roční úroková sazba je 5,9 %, RPSN od 6 %. Celkové náklady: 57 814 Kč.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.

O společnosti MONETA Money Bank, a. s.

MONETA Money Bank, a. s.