Čínská PANDA půjčka - Hyperfinance.cz

Výhody

  • Půjčka až na částku 4 500 Kč
  • Splácí se jednou splátkou (nevzniká dlouhodobý závazek)
  • Flexibilní produkt (nastavení dle aktuálních potřeb)
  • Jednoduché podmínky
  • Rychlost při vyřizování (vyřízení v den podání žádosti o půjčku)
  • Nízké úrokové sazby

Čínská PANDA půjčka 

Čínská PANDA půjčka je půjčka v rozmezí od 500 do 4 500 Kč, která pokryje menší náklady a pomůže překlenout nepříznivé období před výplatou. Tato mikropůjčka je určena lidem s trvalým příjmem, který se dostaly do finanční tísni a potřebují peníze opravdu rychle a bez zbytečného zdržování. Veškeré vyřizování půjčky probíhá online a po schválení žádosti jsou peníze okamžitě zasílány na bankovní účet žadatele.

Půjčka je zcela bezúčelová, což znamená, že společnosti nemusíte dokládat, na co vypůjčené finance použijete. Splatnost půjčky se pohybuje v rozmezí 1 až 30 dnů. Mezi další výhody patří nepochybně vysoké procento schválených žádostí.

Dnes si požádalo o půjčku již 87 klientů.Neváhejte a přidejte se k nim i Vy!

Chci si půjčit

Časté otázky

Za jak dlouho obdržím vypůjčené finance?

Společnost odesílá peníze na bankovní účet žadatele ihned po schválení žádosti. Peníze tak můžete obdržet během několika mála minut, ale třeba i druhý den. Vždy totiž záleží na konkrétní bance, u níž máte veden svůj běžný účet.

Na co mohu vypůjčené prostředky použít?

Půjčka je zcela bezúčelová, je tedy pouze na Vás, jak s vypůjčenými prostředky naložíte.

Jak o půjčku zažádám?

Stačí vyplnit online formulář, kde navolíte výši půjčky, ale též dobu splatnosti. Po odeslání žádosti se během několika mála minut dozvíte, zda Vám půjčka byla schválena či nikoli.

Reprezentativní příklad jednoho z poskytovatelů

Půjčka 4 500 Kč na 30 dní: Roční úroková sazba 5,75%, RPSN 97,43%, výše splátky 4 755,15 Kč. Celková částka splatná spotřebitelem je 4 755,15 Kč a celkové náklady spotřebitelského úvěru jsou 255,15 Kč.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.