Pojištěná půjčka - konsolidace od PROFI CREDIT | Hyperfinance.cz

Výhody

 • online sloučení až 6 starších půjček až do 250 000 Kč
 • úrok od 7,41 % p.a.
 • pojištění schopnosti splácet u Generali Česká, od 3,33 % ze splátky
 • bez poplatků za vyřízení a správu půjčky
 • zdarma odklad až tří splátek (i když jen v nepříznivé životní situaci)
 • sleva z úroků při uzavření pojištění
 • možnost navýšit o další peníze
 • všechno vyřídí a stávající půjčky doplatí za vás

Pojištěná půjčka – konsolidace od Profi Credit

Konsolidace od Profi Credit je jednou z mála půjček na českém trhu, která v sobě již v základní podobě nese pojištění schopnosti splácet. Jde o sloučení půjček, takže zájemce o tento finanční produkt může sloučit své současné závazky, kde platí několik splátek měsíčně, do závazku jediného. Sloučit se dá až 6 půjček (z toho až tři půjčky od Profi Credit a tři půjčky od jiných poskytovatelů). Tím se sníží počet splátek na jedinou měsíčně, celková výše splátky se navíc může významně snížit, takže žadatel o konsolidaci ušetří.

Sjednání a vedení konsolidace je zdarma – ale žadatelé si musejí u poskytovatelů svých současných půjček zjistit, zda nebude jejich předčasné splacení spojeno s doplatkem. Ten si musejí uhradit ze svého – není součástí konsolidace. Ale samotnou sloučenou půjčku lze navýšit o peníze navíc. Konsolidace je totiž postavena na předčasném splacení všech současných půjček, jejich převedení k Profi Credit a sjednocení do půjčky jedné. CO do konsolidace zahrnout nelze, jsou kontokorenty, kreditní karty a podnikatelské půjčky.

Konsolidace od Profi Credit začíná na úrokové míře 7,41 % p.a. Automaticky je pojištěn odklad tří splátek – a to v případě, že se klientu přihodí některá z (ve smlouvě vyjmenovaných) nepříznivých  životních událostí (vit časté otázky). Pojištění se ovšem dá rozšířit o další balíček (na výběr je ze tří variant), pojistné se tu pohybuje od 3,33 do 13,95 % z měsíční splátky. Splácet se dá konsolidace u Profi Credit pouze na účet, lze sjednat inkaso z účtu. Vývoj splácení nebo nastavení některých změn může klient provádět v online systému s názvem MyPROFI (PGonline).

 

Časté otázky

Poskytuje se „konsolidace – pojištěná půjčka“ také v hotovosti?

Nikoliv, konsolidace je řešena jen bezhotovostně – a to jak na straně poskytnutí, tak na straně splácení. Peníze určené na konsolidaci navíc neputují na účet dlužníka, ale rovnou poskytovatelům slučovaných půjček – jsou určeny na jejich okamžité doplacení. Na účet mohou připutovat jen ty peníze, které si žadatel vyřídí jako navýšení půjčky.

Mohu konsolidovat i o víkendu?

Nebankovní společnost Profi Credit, která tuto konsolidaci poskytuje, má provozní dobu jen v pracovní dny. Takže o víkend a během dalších volných dní tady konsolidaci nevyřídíte. Nicméně online žádost o konsolidaci můžete vyplnit a odeslat kdykoliv- specialista na úvěry od Profi Credit se vám pak ozve v nejbližší pracovní den.

Mohou u Profi Credit konsolidovat i důchodci, studenti, ženy na mateřské dovolené?

Jistěže mohou. Nelze však předem počítat se schválením žádosti o konsolidaci. Poskytovatel posuzuje každou žádost individuálně. A vždy záleží nejen na pravidelném příjmu, ale i na celkové finanční situaci žadatele a jeho rodiny.

Jaké pojištění schopnosti splácet se dá u této konsolidace sjednat?

Profi Credit nabízí u své Pojištěné půjčky - konsolidace dobrovolné pojištění schopnosti splácet, které kryje následující pojistné události: 

 • úmrtí (pojišťovna doplatí zbytek dluhu)
 • invalidita třetího stupně (kryje se maximálně dvojnásobek zůstatku jistiny, ale plnění nezahrnuje splátky po splatnosti, poplatky za upomínky, smluvní pokuty apod.)
 • pracovní neschopnost trvající déle než 30 dní (až 12 splátek)
 • ztráta zaměstnání trvající déle než 30 dní (hradí se splátky úvěru splatné během trvání události po uplynutí karenční doby)
 • zhoubný nádor (pojišťovna uhradí devítinásobek splátky splatné před diagnózou). Pozor, za zhoubný nádor se v tomto pojištění nepovažuje karcinom in situ.

Pojištění lze sjednat ve třech variantách. Základní pojištění schopnosti splácet je automaticky zahrnuto do každé konsolidace (nultá varianta).

Co když nebudu mít na splácení?

Jestliže jste doposud byli schopni splácet několik půjček najednou, je vysoce pravděpodobné, že po jejich konsolidaci do jediné půjčky na tom budete se splácením ještě o něco lépe. Ale stát se může cokoliv, i poskytovatelé s tím počítají. Jakmile víte, že nebudete mít na další splátku, okamžitě o tom poskytovatele informujte. Napsali jsme pro vás návod co dělat, když nemůžete splácet úvěr.

Reprezentativní příklad

Úvěr v celkové výši 200 000 Kč, splatnost 60 měsíců, splátka 3 999 Kč, celková splatná částka 239 940 Kč, pevná úroková sazba činí 7.41% P.A. a RPSN činí 7.67%. Splátka neobsahuje žádné poplatky za doplňkové služby. Doba trvání spotřebitelského úvěru od 12 až do 48 měsíců. RPSN činí od 27,37 % do 89,8 %.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.

O společnosti PROFI CREDIT Czech, a. s.

PROFI CREDIT Czech, a. s.

Známý poskytovatel osobních i firemních půjček u nás působí již více než 25 let. Za tuto dobu si vybudoval obsáhlé portfolio spokojených klientů, kterým pomohl vyřešit nelehkou životní situaci. Profi Credit nabízí půjčky a úvěry, které jsou bez zbytečných formalit a složitého papírování.

Profi Credit působí kromě České republiky také v dalších zemích střední a východní Evropy. Mezi její základní pilíře patří nepochybně osobní přístup a solidní jednání. Půjčku vyřídíte s minimem dokladů a vyřizování a peníze můžete mít na účtu již do 24 hodin od schválení žádosti. Samozřejmostí je také možnost odkladu splátek a také pojištění schopnosti splácet.

Více informací