Bankerat půjčka - půjčky od lidí lidem | Hyperfinance.cz

Detaily Bankerat půjčky

  • Peníze také se záznamem v registru dlužníků
  • Možnost odmítnutí navržených nabídek
  • Výběr z několika druhů různých půjček
  • Žádné skryté poplatky
  • Vysoká bezpečnost P2P půjčky

Bankerat půjčka

Zamítli vaši žádost v bance a nebankovním společnostem příliš nedůvěřujete? Naštěstí existuje alternativa v podobě P2P půjček. P2P je zkratka anglického peer to peer anebo person to person. Ve volném překladu to znamená, že jde o půjčku od soukromých osob jiným soukromým osobám – tzv. od lidí lidem. Do procesu nevstupuje banka ani nebankovní společnost. Vše je realizováno online skrze bezpečnou platformu.

Na jedné straně stojí žadatel se svou žádostí o půjčku. Tu vyplní online prostřednictvím jednoduchého webového formuláře, kam zadá výši půjčky, maximální úrok a délku splácení. Součástí žádosti budou také osobní údaje a další důležité informace o žadateli. Pokud bude jeho žádost posouzena kladně, bude vyvěšena na web, kde bude k dispozici investorům. Jestliže investorům přijde daná žádost zajímavá, můžou se na ni začít skládat.

Mezi základní výhody P2P půjčky Bankerat patří možnost vybrat si z dostupných půjček tu, která bude žadateli svými podmínkami co nejvíce vyhovovat, ale také skutečnost, že může dosáhnout na úrok nižší než v bance. Vše je navíc realizováno skrze nesmírně přátelskou a intuitivní platformu, v bezpečném uživatelském prostředí. Výhodou pro potenciální investory zůstává zajímavé zhodnocení volných finančních prostředků.


Časté otázky

Jaké podmínky musím splňovat pro kladné posouzení žádosti?

Mezi základní podmínky společnosti Bankerat patří plnoletost (18 let), trvalý pobyt anebo bydliště na území České republiky, platné doklady totožnosti (alespoň dva), stálý a doložitelný příjem.

Jaké typy půjček můžu u Bankerat získat?

Kromě klasického spotřebitelského úvěru, který můžete použít na cokoli uznáte za vhodné, můžete požádat také o půjčku bez registrů, úvěr bez doložení příjmu anebo půjčku se zástavou nemovitosti. Peníze můžete získat také na refinancování nevýhodné půjčky.

Můžu žádost odmítnout?

Pokud vám nebude navržená půjčka vyhovovat, můžete ji nezávazně odmítnout.

Na čem závisí výše úroků?

Konkrétní výše úroků závisí na typu půjčky. U rizikovějších produktů (například půjčky bez doložení příjmu anebo půjčky bez registru) budou úroky vyšší.


Reprezentativní příklad

Zápůjčka ve výši 50 000 Kč se splatností 72 měsíců a úrokovou sazbou 9 % ročně má měsíční splátku 901 Kč. Jednorázový poplatek vydlužitele za zpřístupnění peer-to-peer platformy bankerat.cz činí 3 469 Kč. Tento jednorázový poplatek je splatný zapůjčiteli. Zápůjčka spolu s úrokem je splatná zapůjčiteli platformy bankerat.cz, který zápůjčku poskytl. Celková částka splatná dlužníkem 64 872 Kč. Při zahrnutí jednorázového poplatku do výpočtu RPSN, vychází RPSN 11,73 %.Jednorázový poplatek za zpřístupnění peer-to-peer platformy bankerat.cz uživateli je 5 % z celkové částky zápůjčky, nejméně však 1.200 Kč. Poplatky jsou strženy až v momentě realizace zápůjčky.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.

Informace o poskytovateli Bankerat půjčky

Admin P2P s.r.o.

Bankerat je internetovou aukční platformou pro poskytování a správu P2P půjček. Na českém trhu působí již od roku 2010. Vznik firmy mají na svědomí lidé s bohatými zkušenostmi z oblasti bankovnictví a nových technologií. Aukční portál vedený pod hlavičkou společnosti Bankerat a.s. se neustále vyvíjí a přizpůsobuje náročným požadavkům klientům nejen ze stran žadatelů, ale také ze stran investorů. Bankerat je zároveň tím vůbec největším portálem pro poskytování a administraci P2P půjček v České republice.