Česká spořitelna konsolidace půjček - kalkulačka

Výhody

  • Při řádném splácení banka odpustí až 15 posledních splátek
  • Zdarma změna výše splátky nebo změna data splácení
  • Zdarma odložení splátky
  • Možnost sjednat pojištění schopnosti splácet

Převedení a konsolidace půjček u České spořitelny

U České spořitelny si můžete nechat sloučit všechny typy spotřebitelského úvěru do jednoho výsledného, banka dokáže sloučit půjčky od jiných bank, kreditky, kontokorent, leasing, nákup na splátky a dokonce i mikropůjčky od nebankovních společností. Pokud byste ovšem chtěli sloučit i závazky svých rodinných příslušníků do jedné výsledné půjčky, touto cestou to nepůjde. Využít byste museli možnosti navýšení celkové částky konsolidace a přebytečné peníze využít na splacení závazků svých blízkých. Velkou výhodou je možnost flexibilního splácení, kdy můžete kdykoliv zdarma odložit splátku nebo změnit její výši – ale pokud budete splácet celou dobu řádně, banka vám odpustí až 15 posledních splátek. Žadatele nepotěší poplatek za vyřízení půjčky ve výši max. 5 000 Kč, který ale může být částečně kompenzován odměnou za sjednání konsolidace, která činí 1 000 Kč za každých 50 000 Kč úvěru. Stejně je zde možné postupovat i v případě refinancování jedné půjčky. 

 


Časté otázky

Mohu převést skutečně všechny své závazky bez omezení?

Ano, můžete převést své závazky do částky 2 500 000, které lze nahradit jedinou půjčkou. Toto sloučení Vám přináší řadu výhod.

Mohou požádat o sloučení půjček lidé, kterým ještě nebylo 18 let?

Nikoliv, lidé mladší 18 let nemohou konsolidovat své závazky.

Pokud nemam běžný účet u ČS, je to problém?

Ano, běžný účet je podmínkou konsolidace, můžete si jej nechat u ČS zřídit.

Jsem podnikatel OSVČ, mohu získat konsolidaci?

Ano. Je třeba předložit Vaše poslední daňové přiznání.

Reprezentativní příklad

Úvěr ve výši 300 000 Kč se splatností 108 měsíců a úrokovou sazbou 9,49 % ročně má měsíční splátku 4 186 Kč. Jednorázový poplatek za vyřízení úvěru na pobočce činí 3 000 Kč, měsíční poplatek za správu úvěru je 0 Kč, RPSN je 10,07 % a celková částka splatná spotřebitelem 452 061 Kč. Díky řádnému splácení bude u tohoto úvěru počet odpuštěných splátek 15, doba splácení 93 měsíců, úroková sazba 6,98 % ročně, RPSN 7,39 % a celková částka splatná spotřebitelem 452 061 Kč. Výše měsíční splátky se nemění. Bližší podmínky odměny ve formě prominutí splátek najdete v úvěrové smlouvě.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.

O společnosti Česká spořitelna, a.s.

Česká spořitelna, a.s.

Kontaktní informace

  • Olbrachtova 1929/62 140 00 Praha 4
  • E-mail: info@csas.cz
  • Telefon: 800 207 207
  • Oficiální web společnosti: www.csas.cz
Česká spořitelna, a.s., Olbrachtova 1929/62, 140 00 Praha 4

Česká spořitelna a.s. je posledním právním nástupcem v řadě spořitelních ústavů s obdobným názvem na území dnešní ČR. Její historie spadá až do začátku 19. století. Dnešní podoba České spořitelny vznikla v roce 1992 přeměnou tehdejší České státní spořitelny. Česká spořitelna a.s. je největším bankovním ústavem v zemi s celkovým počtem klientů dosahujícím téměř 5 000 000. Již od roku 2000 je pak součástí skupiny Erste Group, která byla založena jako první rakouská spořitelna v roce 1819. Od roku 1997 je Erste Group jedním z největších a nejvlivnějších poskytovatelů finančních služeb ve východní části Evropské unie. Téměř 46 000 zaměstnanců poskytuje služby 16 milionům klientů ve 2 800 pobočkách v celkem 7 zemích (Rakousku, České republice, na Slovensku, v Rumunsku, Maďarsku, Chorvatsku a Srbsku).

Více informací