Výhody

  • Jedna velmi výhodná splátka
  • Peníze na účet získáte prakticky ihned
  • Jednotlivé splátky si lze přizpůsobit podle potřeby klienta
  • Žádné zbytečné papírování a administrativa navíc
  • Možnost odstoupení od smlouvy do 60 dní od podpisu
  • Možnost sjednání výhodného pojištění schopnosti splácet

Konsolidace u České spořitelny

Své úvěry můžete jednoduše sloučit u České spořitelny v celkové výši do 700 000 korun. Získáte tak nižší splátku a výhodnější úrok, který činí až 6,9 % ročně. Nemusíte se o nic starat, vše je snadné a velmi rychlé. O sloučení půjčky u ČS můžete požádat z pohodlí domova online. Můžete ušetřit až 15 splátek, pokud sloučíte půjčky se splatností 108 měsíců. Podmínkou je řádné splácení. Jednotlivé splátky si můžete přizpůsobit svým finančním možnostem. Získáte pouze jednu konsolidovanou půjčku u České spořitelny. 

Časté otázky

Mohu převést skutečně všechny své závazky bez omezení?

Ano, můžete převést své závazky do částky 700 000, které lze nahradit jedinou půjčkou. Toto sloučení Vám přináší řadu výhod.

Mohou požádat o sloučení půjček lidé, kterým ještě nebylo 18 let?

Nikoliv, lidé mladší 18 let nemohou konsolidovat své závazky.

Pokud nemam běžný účet u ČS, je to problém?

Ano, běžný účet je podmínkou konsolidace, můžete si jej nechat u ČS zřídit.

Jsem podnikatel OSVČ, mohu získat konsolidaci?

Ano. Je třeba předložit Vaše poslední daňové přiznání.

TIP

Můžete se zapojit do programu iBOD. Za využívání služeb České spořitelny lze získat tzv. ibody a vyměňovat je za lákavé dárky (víkendové pobyty, lahev sektu, hračky pro děti nebo plnou nádrž).

Reprezentativní příklad

Úvěr ve výši 280 000 Kč se splatností 96 měsíců a pevnou úrokovou sazbou 12,3 % ročně má měsíční splátku 4 627 Kč. Jednorázový poplatek za přijetí, posouzení a vyhodnocení žádosti o úvěr činí 2 800 Kč, měsíční poplatek za správu úvěru je 0 Kč, měsíční poplatek za vedení osobního účtu je 0 Kč, RPSN je 13,6 % a celková částka splatná spotřebitelem 444 192 Kč. Díky řádnému splácení bude u tohoto úvěru počet odpuštěných splátek 12, doba splácení 84 měsíců, pevná úroková sazba 9,7 % ročně, RPSN 10,7 % a celková částka splatná spotřebitelem 388 668 Kč. Výše měsíční splátky se nemění.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.

Reference

"V poslední době jsem se dostal do tíživé finanční situace a nezvládal jsem platit své závazky, jako tomu bylo dosud. Každá koruna navíc pro mne byla velmi cenná. Díky sloučení půjček v jednu jsem hodně ušetřil, Česká spořitelna mi nabídla výhodnou úrokovou sazbu a možnost upravit si splátky podle potřeby. Nyní jsem už našel nové zaměstnání a vše je v pořádku, nicméně u ČS rozhodně zůstávám dál. Moc mi pomohli."

Karel M., Brno, 51 let

Hodnocení: 5/5

Porovnat nabídky

Máte dotaz nebo vlastní zkušenost? Podělte se o ni v komentářech.

O společnosti Česká spořitelna, a.s.

Česká spořitelna, a.s.

Kontaktní informace

  • Olbrachtova 1929/62 140 00 Praha 4
  • E-mail: info@csas.cz
  • Telefon: 800 207 207
  • Oficiální web společnosti: www.csas.cz
Česká spořitelna, a.s., Olbrachtova 1929/62, 140 00 Praha 4

Česká spořitelna a.s. je posledním právním nástupcem v řadě spořitelních ústavů s obdobným názvem na území dnešní ČR. Její historie spadá až do začátku 19. století. Dnešní podoba České spořitelny vznikla v roce 1992 přeměnou tehdejší České státní spořitelny. Česká spořitelna a.s. je největším bankovním ústavem v zemi s celkovým počtem klientů dosahujícím téměř 5 000 000. Již od roku 2000 je pak součástí skupiny Erste Group, která byla založena jako první rakouská spořitelna v roce 1819. Od roku 1997 je Erste Group jedním z největších a nejvlivnějších poskytovatelů finančních služeb ve východní části Evropské unie. Téměř 46 000 zaměstnanců poskytuje služby 16 milionům klientů ve 2 800 pobočkách v celkem 7 zemích (Rakousku, České republice, na Slovensku, v Rumunsku, Maďarsku, Chorvatsku a Srbsku).

Více informací