Česká spořitelna konsolidace půjček - kalkulačka

Výhody

  • Při řádném splácení banka odpustí až 15 posledních splátek
  • Zdarma změna výše splátky nebo předčasné splacení
  • Zdarma odložení splátky
  • Možnost sjednat pojištění schopnosti splácet

Převedení a konsolidace půjček u České spořitelny

U České spořitelny si můžete nechat sloučit všechny typy spotřebitelského úvěru do jednoho výsledného, banka dokáže sloučit půjčky od jiných bank, kreditky, kontokorent, leasing, nákup na splátky a dokonce i mikropůjčky od nebankovních společností. Pokud byste ovšem chtěli sloučit i závazky svých rodinných příslušníků do jedné výsledné půjčky, touto cestou to nepůjde. Využít byste museli možnosti navýšení celkové částky konsolidace a přebytečné peníze využít na splacení závazků svých blízkých. Velkou výhodou je možnost flexibilního splácení, kdy můžete kdykoliv zdarma odložit splátku nebo změnit její výši – ale pokud budete splácet celou dobu řádně, banka vám odpustí až 15 posledních splátek.Mimořádná splátka nebo předčasné splacení celého úvěru je zdarma po celou dobu trvání akce od České spořitelny. Klienty, kteří doposud nemají u České spořitelny běžný účet,nepotěší poplatek za sjednání konsolidace.

 


Časté otázky

Mohu převést skutečně všechny své závazky bez omezení?

Ano, můžete převést své závazky do částky 2 500 000, které lze nahradit jedinou půjčkou. Toto sloučení Vám přináší řadu výhod.

Mohou požádat o sloučení půjček lidé, kterým ještě nebylo 18 let?

Nikoliv, lidé mladší 18 let nemohou konsolidovat, není totiž co. Až na výjimky (povolené soudem) není možné se zadlužit dříve než po dovršení zletilosti.

Pokud nemam běžný účet u ČS, je to problém?

Problém to rozhodně není, Česká spořitelna vám účet zřídí automaticky spolu se schválením žádosti o konsolidaci.

Jsem podnikatel OSVČ, mohu získat konsolidaci?

Ano. Je třeba předložit Vaše pravidelné příjmy. A to buď formou kopie daňového přiznání, nebo, jste-li v režimu paušální daně, výpisy z účtu a účetní evidencí, případně fakturami. V tomto případě počítejte, že příjmy budou pro účely posouzení žádosti kráceny koeficientem odvětví.

Lze do konsolidace zahrnout i starší studentskou půjčku?

Jestliže splácíte některou ze studentských půjček, již jste získali ke studentskému účtu, je možné ji do konsolidace také zahrnout. Ale jen za podmínky, že jste se nedostali do prodlení se splátkou.

Reprezentativní příklad

Úvěr ve výši 300 000 Kč se splatností 108 měsíců a úrokovou sazbou 9,49 % ročně má měsíční splátku 4 186 Kč. Jednorázový poplatek za vyřízení úvěru na pobočce činí 3 000 Kč, měsíční poplatek za správu úvěru je 0 Kč, RPSN je 10,07 % a celková částka splatná spotřebitelem 452 061 Kč. Díky řádnému splácení bude u tohoto úvěru počet odpuštěných splátek 15, doba splácení 93 měsíců, úroková sazba 6,98 % ročně, RPSN 7,39 % a celková částka splatná spotřebitelem 389 298 Kč. Výše měsíční splátky se nemění. Bližší podmínky odměny ve formě prominutí splátek najdete v úvěrové smlouvě.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.

O společnosti Česká spořitelna, a.s.

Česká spořitelna, a.s.

Česká spořitelna je moderní banka s dlouhou tradicí a zkušenostmi. Má silné postavení na trhu. Orientuje se na drobné klienty, střední a malé firmy i nadnárodní společnosti. Klienti oceňují především individuální přístup a pestrou škálu bankovních služeb. Banka disponuje průhlednými webovými stránkami i jednoduchým internetovým bankovnictvím. Česká spořitelna má po celé ČR mnoho poboček, bankomatů i platbomatů. Disponuje také bankomaty, které jsou přizpůsobeny nevidomým občanům. Nebo platbomati, které slouží klientům, co nemají online bankovnictví George. Česká spořitelna tvoří základní a moderní  pilíř českého bankovního systému. Pro movitější klienty je k dispozici služba privátního bankovnictví Erste Privat Banking, které je navrženo tak, aby splňovalo potřeby klienta v každé fázi jeho života. Společnost vlastní i Nadaci, která podporuje různé charitativní projekty.

Více informací