Výhody

  • Bezúčelová půjčka
  • Individuální přístup ke klientům při řešení neschopnosti splácet
  • Rychlé vyřízení půjčky a odeslání peněz na účet žadatele
  • Velmi výhodná výše úroků i RPSN
  • Při nedostatečné bonitě možnost spoluúčastníka
  • Bez poplatků

Profi Credit půjčka

Půjčka od Proficredit je určena osobám s pravidelnými příjmy. Výše této bezúčelné půjčky se pohybuje ve velmi příjemném rozpětí od 5 000 Kč do 166 000 Kč a splácení je možné od 12 do 60 měsíců. Postup pro získání půjčky je velmi jednoduchý, stačí vyplnit online formulář a společnost Vám přiřadí poradce, který s Vámi vše ostatní už dořeší, přičemž při dodání všech dokladů je schválení půjčky obvykle provedeno do 24 hodin s bezodkladným odesláním peněz na účet žadatele

Dnes si požádalo o půjčku již 87 klientů. Neváhejte a přidejte se k nim i Vy!

Chci si půjčit

Časté otázky

Jaké doklady budu potřebovat pro získání půjčky?

V zásadě tři: občanský průkaz, potvrzení o příjmu a výpis z BÚ. Samozřejmě, pokud se půjčky účastní spoluúčastník/ručitel, to samé je požadováno od něj. Důchodci zase místo potvrzení o příjmu předkládají výměr.

Jak probíhá splácení?

Bankovním převodem, nebo inkasem z účtu.

Na co lze peníze z půjčky použít?

Půjčka je bezúčelná, tudíž naprosto na cokoliv.

Jak vysoké jsou úroky?

Nízké, maximálne RPSN činí 38,87 %, což je na nebankovní půjčku velmi příjemná hodnota.

Nejdůležitější výhody a specifika

Profi Credit půjčka je bezúčelná. Při nedostatečné bonitě je možné přizvat spoluúčastníka (tzv.ručitele). Výše od 5 000 Kč do 166 000 Kč umožňuje touto půjčkou pokrýt takřka všechny potřeby domácnosti, od dárků k Vánocům, až po luxusní dovolenou. Vyplacení i splácení probíhá výhradně přes bankovní účet a při žádosti o půjčku je vyžadováno i potvrzení o příjmu.

Reprezentativní příklad

Reprezentativní příklad: Úvěr v celkové výši 40 000 Kč, splatnost 48 měsíců, splátka 1 508 Kč, celková splatná částka 72 384 Kč, pevná úroková sazba a RPSN činí 38,32 %. Splátka neobsahuje žádné poplatky za doplňkové služby.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.

1. krok

Ve formuláři nezávazné poptávky je nutné vyplnit výši půjčky, sekci „Osobní údaje“, která zahrnuje jméno, příjmení, mobil a e-mail a poslední sekci „Informace o vás“, do níž vepisujete rodné číslo. Jakmile formulář vyplníte, zatrhněte možnost „Souhlasím se zpracováním osobních údajů“ a klikněte na tlačítko „Odeslat žádost“.

2. krok

Pokud jsou vyplněné údaje správné, mělo by se před vámi otevřít další okno s následující hláškou. Po schválení žádosti budete kontaktováni a půjčka je vaše!

O společnosti PROFI CREDIT Czech, a. s.

PROFI CREDIT Czech, a. s.

Kontaktní informace

  • nábřeží Závodu míru 2739 530 02 Pardubice
  • E-mail: proficredit@proficredit.cz
  • Telefon: 420 466 741 490
  • Oficiální web společnosti: www.proficredit.cz
PROFI CREDIT Czech, a. s., nábřeží Závodu míru 2739, 530 02 Pardubice

Známý poskytovatel osobních i firemních půjček u nás působí již více než 22 let. Za tuto dobu si vybudoval obsáhlé portfolio spokojených klientů, kterým pomohl vyřešit nelehkou životní situaci. Profi Credit nabízí půjčky a úvěry, které jsou bez zbytečných formalit a složitého papírování.

Profi Credit působí kromě České republiky také v dalších zemích střední a východní Evropy. Mezi její základní pilíře patří nepochybně osobní přístup a solidní jednání. Půjčku vyřídíte s minimem dokladů a vyřizování a peníze můžete mít na účtu již do 24 hodin od schválení žádosti. Samozřejmostí je také možnost odkladu splátek.

Reference

"Jaké jsou mé zkušenosti s půjčkou ProfiCredit? Hledal jsem nějakou větší půjčku na nějakou hezkou kuchyň, která by nám s ženou vydržela už, no, do konce. Proficredit nám poradila známá, tak jsme zkusili vyplnit formulář a čekali na nabídku. Ta byla tak lákavá a srozumitelná, že jsme neměli důvod váhat. Úrok hodně dobrý, měsíční splátky ještě o něco nižší, než jsme doufali, a peníze hned na účtu, co víc si přát. Teď už máme radost z nové kuchyně a prý si můžeme i bez dalších smluv půjčovat znovu a znovu, i když to asi nevyužijeme a raději si ještě něco naspoříme na důchod."

Václav, Pardubice, 44 let

Hodnocení: 5/5

Chci si půjčit

Máte dotaz nebo vlastní zkušenost? Podělte se o ni v komentářech.