Čínská půjčka: Absolutní novinka na úvěrovém trhu

Publikováno 06.05.2016 Novinka | Půjčky

Čínská půjčka: Absolutní novinka na úvěrovém trhu

Úvěrové vody v posledních dnech rozvířil produkt, který je znám pod názvem „Čínská půjčka“. Jak taková Čínská půjčka vlastně funguje a proč by se měla dostat právě do vašeho hledáčku? Proklepli jsme si její parametry, seznámili se s podmínkami a na následujících řádcích vám přinášíme objektivní shrnutí!

Bezúčelová půjčka na cokoli

Největší předností tohoto produktu je nepochybně skutečnost, že jde o neúčelovou půjčku. Co si pod tímto pojmem představit? Jak už samotný název půjčky napovídá, jedná se o úvěrový produkt, u něhož poskytovateli nemusíte dokládat, jak s vypůjčenými finančními prostředky naložíte. Je tudíž jen na vás, zda si pořídíte nové vybavení do domácnosti, odletíte na plánovanou dovolenou nebo uhradíte své závazky z dob minulých. Žádné faktury ani doklady schovávat nemusíte. Využití vypůjčených finančních prostředků tak mále výlučně ve svých rukou.

Pro malé i velké výdaje

Specifikem Čínské půjčky je skutečnost, že si žadatel může hned v úvodu sám vybrat, zda mu postačí mikro-půjčka do další výplaty nebo potřebuje větší objem finančních prostředků třeba na plánovanou rekonstrukci bytu. Mikro půjčka do 4 500 Kč vyniká vysokou mírou schvalovatelnosti a bleskovou rychlostí schvalovacího procesu. V druhém případě je potřeba počítat s menším množstvím schválených žádostí, které se pochopitelně odvíjí od bonity klienta a jeho spolehlivosti. Půjčit si ale v tomto případě můžete až 190 000 Kč na cokoli! Velkou předností Čínské půjčky je ale skutečnost, že společnosti nedokládáte potvrzení o příjmu a aby toho nebylo málo, půjčku můžete získat i tehdy, máte-li záznam v registru dlužníků!

Čínská půjčka: Praktické srovnání v kostce

Čínská PANDA půjčka do 4 500 Kč Čínská půjčka do 190 000 Kč
Půjčka již od 500 Kč Půjčka pro větší výdaje
Vysoká schvalovatelnost Splatnost až 84 měsíců
Nízké úroky Rychlé posouzení žádosti
Rychlost poskytnutých prostředků Peníze do 24 hodin od schválení
Společnost nenahlíží do registrů Bez potvrzení o příjmu
Okamžité posouzení žádosti Bezúčelová půjčka

Půjčku vyřídíte pěkně z pohodlí svého domova

Čínskou půjčku sjednáte během několika minut prostřednictvím internetového formuláře. Kromě výše půjčky a doby splatnosti si nastavíte také veškeré další parametry. Půjčka vyniká svou flexibilitou, stejně jako rychlým schvalovacím procesem. Jakmile společnost ověří konkrétního žadatele, obratem zasílá vyjádření o schválení či zamítnutí půjčky. Podmínkami poskytnutí Čínské půjčky je plnoletost, bydliště na území ČR a pravidelný příjem, který je v souladu se zásadami zodpovědného půjčování.

Získejte potřebné finance i bonusové výhody

Kromě finančních prostředků, které budete mít na svém účtu opravdu rychle, můžete s Čínskou půjčkou čerpat také řadu dalších výhod a bonusů. S každou další půjčkou se vám otevírají dveře k výhodnějším sazbám, ale i dalším atraktivním bonusům, které vám jinde zkrátka nenabídnou. V každém případě ovšem doporučujeme důsledně pročíst parametry půjčky, seznámit se s kompletním zněním obchodním podmínek a půjčovat si jen tolik finančních prostředků, které jsou pro vás v dané situaci nezbytné.

Máte dotaz nebo vlastní zkušenost? Podělte se o ni v komentářech.