Výhody

  • Výhodný úrok již od 5,90 %
  • Žádné poplatky za sjednání a vedení úvěru
  • Jednoduché a rychlé online vyřízení
  • Peníze jsou na účet připsány do několika dnů
  • Úvěr je možno pojistit proti neschopnosti splácení

Osobní půjčka od CETELEM

Osobní půjčka CETELEM vám pomůže velmi snadno a rychle zrealizovat všechny vaše potřeby, které máte, a to od  20 000 až do výše 1 000 000 Kč. Půjčit si můžete skutečně na cokoli, ať se jedná o bydlení, rekonstrukci, auto, nebo cokoliv jiného. Záleží jen na vašich požadavcích. Půjčku CETELEM si můžete vyřídit prostřednictvím online formuláře. Peníze pak po schválení budete mít na svém účtu během několika dní.

Časté otázky

Kolik si můžu v rámci osobní půjčky půjčit?

Můžete si půjčit od 20 000 do 1 000 000 Kč na nové auto, ojeté auto, rekonstrukce, nábytek nebo nemovitost. Půjčit si můžete také na jiné účely (na cokoliv) do výšky 200 000 Kč.

Proč se na smlouvu o půjčce uvádí údaje o manželce, když nepodepisuje smlouvu?

Tyto údaje jsou pro poskytovatele důležité z důvodu existence společného jmění manželů. Zahrnují se do něj i závazky podle smlouvy o úvěr. Pokud částka přesahuje obvyklou správu společného jmění manželů, vyžaduje společnost podpis druhého partnera.

Za kolik dní mi budou doručeny peníze po schválení půjčky?

Po schválení půjčky budou požadované peněžní prostředky do 5 pracovních dnů na vašem účtu.

Reprezentativní příklad

Příklad splácení 100 000 Kč: délka splácení 84 měsíců, měsíční splátka úvěru 1 553 Kč, pevná roční úroková sazba 7,89 %, RPSN 8,18 %, celková částka splatná klientem 130 452 Kč, poplatek za uzavření smlouvy 0 Kč. K úvěru lze sjednat pojištění schopnosti splácet v rozsahu SOUBOR STANDARD s úhradou za pojištění 4,79 % z měsíční splátky úvěru. Celková měsíční splátka včetně úhrady za pojištění 1 627 Kč.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.

1. krok

Klikněte na tlačítko "Chci si půjčit" a následně budete přesměrováni na formulář s žádostí o půjčku. Zde si můžete vybrat rovnou z několika účelů půjčky stejně jako z cílové částky, výši splátky a jejich počet. Formulář zároveň automaticky přepočítává hodnoty v případě jejich změny. Pokud si pod kolonkami najedete na znak vedle textu „Reprezentativní příklad“, objeví se vám další informace s částkami splácení včetně úrokové sazby, pojištění nebo RPSN úvěru. 

Po kliknutí na tlačítko „Mám zájem“ jste přesměrováni na první část samotného formuláře. Ten je již vyplněný podle Vámi zvolených kritérií a dává Vám ještě možnost jednotlivé položky upravit. 

2. krok

Pokud nebudete nic měnit, klikněte na tlačítko „Pokračovat“ a budete přesměrováni na první část samotného dotazníku žádosti.

3. krok

Zde vyplníte základní osobní údaje (jméno, příjmení, rodné číslo) a také kontaktní v podobě telefonu a emailové adresy. 

4. krok

Následuje sekce s adresou a rodinnými údaji. Konkrétně obcí, ulicí, číslem popisným a PSČ. Dejte si pozor, zda se vaše trvalá adresa a adresa současného bydliště shodují či nikoli. V rodinné sekci pak vyplňte způsob bydlení, dobu pobytu, rodinný stav a počet vyživovaných dětí. Pokud vyplníte rodinný stav zahrnující partnera, budete dotázání na jeho jméno, příjmení a datum narození.

Posledními údaji této sekce jsou kolonky čísla občanského průkazu a jeho platnosti. 

5. krok

Poslední část dotazníku zahrnuje údaje týkající se Vašeho zaměstnání a finanční situace včetně dalších závazků. Vyplňte svoje zaměstnání (v případě podnikání ještě typ a datum zahájení), čistý měsíční příjem + ostatní příjmy domácnosti. Dále výdaje domácnosti rozdělené na náklady, splátky dalších úvěrů (pokud jsou) a další náklady.

Poslední kolonkou je vlastnictví bankovního účtu, v případě vlastnictví ještě vyberte rok jeho založení. 

6. krok

Nakonec vybíráte způsob doručení smlouvy (elektronicky či poštou) a zaškrtněte prohlášení o tom, že jste seznámeni s obchodními podmínkami. Pak už jen klikněte na tlačítko „Odeslat žádost“ a vyčkejte na schválení či zamítnutí. V případě schválení je půjčka vaše!

Reference

"Moje zkušenosti s CETELEM jsou jen pozitivní. Rychlé vyřízení půjčky, příjemný personál na telefonní lince a ještě k tomu skvělý úrok, který jsem ani ve své bance nedostala. A to už tam mám účet přes deset let. Mohu jen doporučit."

Božena S., 39 let, Chrudim

Hodnocení: 5/5

Chci si půjčit

Máte dotaz nebo vlastní zkušenost? Podělte se o ni v komentářích.

O společnosti BNP Paribas Personal Finance SA

BNP Paribas Personal Finance SA

Kontaktní informace

  • Karla Engliše 5 150 00 Praha 5
  • E-mail: hellobank@hellobank.cz
  • Telefon: 257 080 080
  • Oficiální web společnosti: hellobank.cz
BNP Paribas Personal Finance SA, Karla Engliše 5, 150 00 Praha 5

CETELEM je obchodní značkou české pobočky francouzské banky BNP Paribas Personal Finance SA a je jedním z nejvýznamnějších poskytovatelů spotřebitelských půjček na trhu. Do roku 2015 byla značka používána českou společností CETELEM ČR, a.s. Sloučení s mateřskou bankou BNP Paribas umožňuje poskytovat produkty a služby v ČR pod bankovní licencí. CETELEM ve svém portfoliu služeb nabízí nejen osobní půjčky a spotřebitelské úvěry, ale také kreditní karty, hypotéky a vybrané druhy pojištění. Skupina BNP Paribas patří mezi přední světové banky. Působí v celkem 75 zemích světa a zaměstnává více než 180 000 lidí, z toho přibližně 140 000 v Evropě.