Výhody

  • Bezúčelová půjčka
  • Individuální přístup ke klientům při řešení neschopnosti splácet
  • Rychlé vyřízení půjčky a odeslání peněz na účet žadatele
  • Velmi výhodná výše úroků i RPSN
  • Při nedostatečné bonitě možnost spoluúčastníka
  • Bez poplatků

PROFI CREDIT půjčka

Půjčka od PROFI CREDIT je určena osobám s pravidelnými příjmy. Výše této bezúčelné půjčky se pohybuje ve velmi příjemném rozpětí od 5 000 Kč do 166 000 Kč a splácení je možné od 12 do 60 měsíců. Postup pro získání půjčky je velmi jednoduchý, stačí vyplnit online formulář a společnost Vám přiřadí poradce, který s Vámi vše ostatní už dořeší, přičemž při dodání všech dokladů je schválení půjčky obvykle provedeno do 24 hodin s bezodkladným odesláním peněz na účet žadatele

Časté otázky

Jaké doklady budu potřebovat pro získání půjčky?

V zásadě tři: občanský průkaz, potvrzení o příjmu a výpis z BÚ. Samozřejmě, pokud se půjčky účastní spoluúčastník/ručitel, to samé je požadováno od něj. Důchodci zase místo potvrzení o příjmu předkládají výměr.

Jak probíhá splácení?

Bankovním převodem, nebo inkasem z účtu.

Na co lze peníze z půjčky použít?

Půjčka je bezúčelná, tudíž naprosto na cokoliv.

Nejdůležitější výhody a specifika

PROFI CREDIT půjčka je bezúčelná. Při nedostatečné bonitě je možné přizvat spoluúčastníka (tzv.ručitele). Výše od 5 000 Kč do 166 000 Kč Vyplacení i splácení probíhá výhradně přes bankovní účet a při žádosti o půjčku je vyžadováno i potvrzení o příjmu. Máte možnost pojištění schopnosti splácet, které vás ochrání při neočekávaných událostech jako jsou ztráta zaměstnání nebo dlouhodobá nemoc. Možnost si zdarma odložit až 3 splátky.

Reprezentativní příklad

Úvěr v celkové výši 45 000 Kč, splatnost 36 měsíců, splátka 2 829 Kč, celková splatná částka 101 844 Kč, pevná úroková sazba 63,73 % a RPSN činí 86,07 %. Splátka neobsahuje žádné poplatky za doplňkové služby.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.

O společnosti PROFI CREDIT Czech, a. s.

PROFI CREDIT Czech, a. s.

Kontaktní informace

  • nábřeží Závodu míru 2739 530 02 Pardubice
  • E-mail: proficredit@proficredit.cz
  • Telefon: 420 466 741 490
  • Oficiální web společnosti: www.proficredit.cz
PROFI CREDIT Czech, a. s., nábřeží Závodu míru 2739, 530 02 Pardubice

Známý poskytovatel osobních i firemních půjček u nás působí již více než 25 let. Za tuto dobu si vybudoval obsáhlé portfolio spokojených klientů, kterým pomohl vyřešit nelehkou životní situaci. Profi Credit nabízí půjčky a úvěry, které jsou bez zbytečných formalit a složitého papírování.

Profi Credit působí kromě České republiky také v dalších zemích střední a východní Evropy. Mezi její základní pilíře patří nepochybně osobní přístup a solidní jednání. Půjčku vyřídíte s minimem dokladů a vyřizování a peníze můžete mít na účtu již do 24 hodin od schválení žádosti. Samozřejmostí je také možnost odkladu splátek a také pojištění schopnosti splácet.

Reference

"Jaké jsou mé zkušenosti s půjčkou ProfiCredit? Hledal jsem nějakou větší půjčku na nějakou hezkou kuchyň, která by nám s ženou vydržela už, no, do konce. Proficredit nám poradila známá, tak jsme zkusili vyplnit formulář a čekali na nabídku. Ta byla tak lákavá a srozumitelná, že jsme neměli důvod váhat. Úrok hodně dobrý, měsíční splátky ještě o něco nižší, než jsme doufali, a peníze hned na účtu, co víc si přát. Teď už máme radost z nové kuchyně a prý si můžeme i bez dalších smluv půjčovat znovu a znovu, i když to asi nevyužijeme a raději si ještě něco naspoříme na důchod."

Václav, Pardubice, 44 let

Hodnocení: 5/5

Chci si půjčit