CreditOn půjčka | Hyperfinance.cz

Výhody

  • Rekordně rychlé posouzení i odeslání peněz
  • Až 20 000 Kč na 30 dnů, navíc možnost odložení
  • Výplata peněz na poštovní poukázku, nebo bankovní účet
  • Jednoduchá online žádost
  • Věrnostní program

CreditOn půjčka 

Rychlá půjčka od společnosti CreditOn je k dispozici každému žadateli staršímu 18 let, který potřebuje rychle získat menší obnos peněz a použít jej absolutně na cokoliv. Pro nového klienta je připraveno 1 0008 000 Kč, stálí klienti mohou čerpat až 1 000 20 000 Kč na jednu půjčku. Půjčka nabízí nastavení půjčované částky na stokoruny podle toho, kolik přesně žadatel potřebuje, a tak neplatit za zbytečnou částku navíc. S půjčkou jsou spojeny poplatky a úroky, je možné požádat o odložení splátek. Díky rychlému procesu schvalování a díky okamžitým platbám můžete mít peníze na účtu do několika minut. Splatit lze poštovní poukázkou nebo převodem z účtu.

CreditOn Půjčka Extra 

Společnost CreditOn nabízí i Půjčku Extra, jejíž podmínky se od Rychlé půjčky mírně odlišují. Půjčka Extra je úvěrem v rozmezí 2 000 až 20 000 Kč, u kterého si můžete nastavit datum splatnosti tak, jak vám to nejvíce vyhovuje – splatit najednou nebo postupně. Mmůžete splácet dokonce i nepravidelné částky, přičemž případný přeplatek bude použit na úhradu jistiny, což sníží následující splátky. Ke splácení můžete využít i platební kartu, platit přes službu PayU. Doba splatnosti je zde delší než jeden měsíc.

 


Časté otázky

Kolik si jako nový klient můžu půjčit?

CreditON novým klientům nabízí půjčky od 1 000 Kč do 8 000 Kč.

Jak se prodlužuje splatnost?

Prodloužení splatnosti je snadné. Při schválení půjčky je vám na stránkách společnosti Crediton založen uživatelský účet, ve kterém si při potřebě odložit splátky jen zvolíte počet dní, o kolik splátku odkládáte, resp. po kterém půjčku zaplatíte. Termín lze posunout o 1 – 40 dní.  

Mimo období moratoria je odložení splátky spojeno s poplatkem, který je nutno uhradit ihned při prodlužování splatnosti.

 

Jak rychle můžu peníze vlastně získat?

Po registraci a zaslání žádosti o půjčku můžete peníze dostat do několika desítek minut, protože mnoho bank již nabízí tzv. okamžité platby, které probíhají v reálném čase. CreditOn může odeslat peníze z následujících bank: Česká spořitelna, KB, Moneta, FIO, Raiffeisenbank.

K čemu lze peníze použít?

Můžete je použít zcela libovolně.

Reprezentativní příklad

Při výši úvěru 20000 Kč, výši platby 8000 Kč, počtu plateb 12 a lhůtě splatnosti 12 měsíců je úrok 40 % p. m., maximální RPSN 1480 %, celková částka splatná spotřebitelem 116000 Kč. Creamfinance Czech s.r.o. si vyhrazuje právo na posouzení úvěrové žádosti. Nejedná se o návrh na uzavření půjčky či veřejnou nabídku a platí při splnění podmínek Creamfinance Czech s.r.o.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.