Pojištěná půjčka od PROFI CREDIT | Hyperfinance.cz

Výhody

  • Bezúčelová půjčka
  • Individuální přístup ke klientům při řešení neschopnosti splácet
  • Rychlé vyřízení půjčky a odeslání peněz na účet žadatele
  • Velmi výhodná výše úroků i RPSN
  • Podpis na dálku bez nutnosti schůzky s poradcem
  • Bez poplatků

Pojištěná půjčka

Půjčka od PROFI CREDIT je určena osobám s pravidelnými příjmy. Výše této bezúčelné půjčky se pohybuje ve velmi příjemném rozpětí od 10 000 Kč do 250 000 Kč a splácení je možné od 12 do 48 měsíců. Postup pro získání půjčky je velmi jednoduchý, stačí vyplnit online formulář a společnost Vám přiřadí poradce, který s Vámi vše ostatní už dořeší, přičemž při dodání všech dokladů je schválení půjčky obvykle provedeno do 24 hodin s bezodkladným odesláním peněz na účet žadatele. Časté otázky

Jaké doklady budu potřebovat pro získání půjčky?

V zásadě tři: občanský průkaz, potvrzení o příjmu a výpis z BÚ. Důchodci zase místo potvrzení o příjmu předkládají výměr.

Jak probíhá splácení?

Bankovním převodem, nebo inkasem z účtu.

Na co lze peníze z půjčky použít?

Půjčka je bezúčelná, tudíž naprosto na cokoliv.


Reprezentativní příklad

Úvěr v celkové výši 70 000 Kč, splatnost 48 měsíců, splátka 2 299 Kč, celková splatná částka 110 352 Kč, pevná úroková sazba činí 24,44 % P.A. a RPSN činí 27,37 %. Splátka neobsahuje žádné poplatky za doplňkové služby.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.

O společnosti PROFI CREDIT Czech, a. s.

PROFI CREDIT Czech, a. s.

Známý poskytovatel osobních i firemních půjček u nás působí již více než 25 let. Za tuto dobu si vybudoval obsáhlé portfolio spokojených klientů, kterým pomohl vyřešit nelehkou životní situaci. Profi Credit nabízí půjčky a úvěry, které jsou bez zbytečných formalit a složitého papírování.

Profi Credit působí kromě České republiky také v dalších zemích střední a východní Evropy. Mezi její základní pilíře patří nepochybně osobní přístup a solidní jednání. Půjčku vyřídíte s minimem dokladů a vyřizování a peníze můžete mít na účtu již do 24 hodin od schválení žádosti. Samozřejmostí je také možnost odkladu splátek a také pojištění schopnosti splácet.

Více informací