Našli jsme pro vás ty nejlepší nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí a jejich sjednání je online

Publikováno 31.05.2017 Průzkum | Půjčky

Našli jsme pro vás ty nejlepší nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí a jejich sjednání je online

Potřebujete vykrýt nepříznivé období do výplaty nebo uhradit výdaj, který jednoduše nepočká. Hledáte proto půjčku s vysokým procentem schválených žádostí. Kam pro ni? Našli jsme pro vás 5 nejlepších nebankovních úvěrů, kde vám doopravdy půjčí. Veškeré vyřizování navíc zařídíte pěkně z pohodlí vašeho domova – online.

1. Hyperpůjčka – zvolte menší nebo větší variantu

Nemůžeme začít jinak, než Hyperpůjčkou, u které máte největší šanci na kladné posouzení žádosti. Zvolit si můžete buďto klasickou variantu nebo Malou Hyperpůjčku. U klasické Hyperpůjčky si můžete půjčit 4 000 až 250 000 korun a to na dobu 12 až 84 měsíců. Pevný roční úrok začíná na 10,01 %. V případě Malé Hyperpůjčky, která skvěle poslouží třeba před výplatou, si můžete půjčit 500 až 8 000 korun se splatností 1 až 30 dnů. O tento produkt jednoduše požádáte zde.

2. Čínská půjčka – půjčka před výplatou i na vyšší výdaje

Další půjčkou s vysokým procentem schválených žádostí je i Čínská půjčka a Čínská Panda půjčka. V případě prvního zmíněného produktu jde o klasický spotřebitelský úvěr, který můžete čerpat v rozmezí 4 000 až 190 000 korun. Splatnost této půjčky se pohybuje mezi 12 až 84 měsíci a pevný roční úrok začíná na 11 %. Pokud tolik peněz nepotřebujete, pak je pro vás připravena Čínská Panda půjčka s rozsahem 500 až 4 500 korun. Její splatnost dosahuje maximálně 30 dnů.

3. CreditOn půjčka – peníze na účtu do 15 minut

U CreditOn půjčky se schvalovatelnost zaslaných žádostí pohybuje na hranici 90 %. Půjčka je bez ručitele, ale šanci na získání mají i pro osoby, kterým banka nepůjčí třeba z důvodu záznamu v registru dlužníků. Podmínkou je pravidelný a doložitelný příjem a skutečnost, že se žadatel nenachází v exekuci. O půjčku požádáte jednoduše online, a jakmile vám žádost schválí, peníze se na vašem účtu objeví do 15 minut (v případě shodných bankovních účtů).

4. Zaplo.cz – možnost prodloužení splatnosti v případě problémů

U Zaplo.cz půjčky se schvalovatelnost pohybuje na hranici krásných 90 %. Půjčit si zde můžete 1 000 až 20 000 korun a to se splatností 7 až 30 dnů. Splátka půjčky je jednorázovou záležitostí. Pokud se však dostanete do problémů, je možno splatnost půjčky odložit. Půjčku opět vyřídíte online, a jakmile vám dorazí kladné posouzení žádosti, společnost okamžitě odesílá peníze, které se mohou na vašem účtu objevit do 15 minut. Půjčka je bez ručitele, dokládání příjmů a skrytých poplatků. Požádejte o ni tady.

5. Smart Půjčka – hotovostní půjčka pro případ problémů

Díky Smart půjčce můžete rodinný rozpočet vylepšit až o 70 000 korun. Splatnost půjčky se pohybuje mezi 13 až 16 měsíci. Opět jde o půjčku bez ručitele, ale nově u ní též nemusíte dokládat příjem. Společnost totiž bonitu žadatele ověřuje skrze svoje interní registry, proto se s potvrzením od zaměstnavatele nemusíte vůbec zdržovat. Pokud ale máte záznam v registru dlužníků, společnost vám peníze neposkytne. Schvalovatelnost Smart půjčky se pohybuje na hranici 80 % a její výplata probíhá v hotovosti do 48 hodin od schválení.

Máte dotaz nebo vlastní zkušenost? Podělte se o ni v komentářech.

Sledujte nás na Facebooku

Dejte nám "Like" a mějte vždy přehled o novinkách ve světě financí